Advert
Advert

Kuşadası’nda esnafa dış cephe desteği

Kuşadası Belediyesi’nin salgın döneminde esnafa yaptığı destek turistik çarşılardaki çalışmalarda da devam ediyor.

Kuşadası’nda esnafa dış cephe desteği
Kuşadası’nda esnafa dış cephe desteği Ekspres Aydın
Advert

Kuşadası Belediyesi’nin salgın döneminde esnafa yaptığı destek turistik çarşılardaki çalışmalarda da devam ediyor. Başkan Ömer Günel, yaşanan salgın süreci nedeniyle zor günler yaşayan esnafa destek amacıyla çarşılardaki dış cephelerin belediye tarafından boyanacağını açıkladı.

Kuşadası çarşılarındaki çalışmaları denetleyen ve Esnaf ile dükkanların dış cephe giydirmesi hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Ömer Günel, çalışmaların çok kısa zamanda tamamlanacağını müjdeledi. Çarşı esnafı ise yenileme çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Günel’e teşekkür etti.

Turistik çarşılardaki çalışmaların belirlenen programa uygun olarak devam ettiğini belirten Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “Kuşadası’nda ekonomin can damarı olan çarşılarımızdaki yenileme işlemi tamamlandığında yerli ve yabancı turistler hayran kalacak. Dükkanların dış cephe boyalarını da biz yapacağız. Salgın döneminde esnafımız sıkıntılı bir süreç yaşıyor. Her zaman destek verdik, burada da desteğimiz sürecek. Böylece esnafın üzerinden önemli bir yükü de almış olacağız” diye konuştu.

ekspres aydın aydın aydın haberleri kuşadası belediyesi ömer günel kuşadası haberleri siyaset haberleri esnafa destek
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GERMENCİK’TE İNCİR FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
GERMENCİK’TE İNCİR FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Germencik Belediyesi
Germencik Belediyesi