Reklamı Geç
Advert

Ahmet Alak’tan Başkan Sezgin’e ‘geçmiş olsun’ mesajı

İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin rahatsızlığı nedeniyle sosyal medya hesabından ‘geçmiş olsun’ mesajı yayımladı.

Ahmet Alak’tan Başkan Sezgin’e ‘geçmiş olsun’ mesajı
Ahmet Alak’tan Başkan Sezgin’e ‘geçmiş olsun’ mesajı Ekspres Aydın
Advert

İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, ağrı şikayeti ile gittiği hastanede zehirlenme şüphesi ile acilen ameliyata alındı. Sezgin'in zehirlenme tehlikesi atlattığı ve sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. 

İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin rahatsızlığı nedeniyle sosyal medya hesabından ‘geçmiş olsun’ mesajı yayımladı. İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak’ın sosyal medya hesabında paylaştığı mesajında, “İyi Parti Aydın Milletvekilimiz Sayın Aydın Adnan Sezgin pazar günü ağrı şikâyetleri nedeniyle Ankara Acıbadem Hastanesi Acil Servis Ünitesine müracaat etmiş ve acil olarak ameliyata alınmıştır.  Zehirlenme tehlikesi atlatan ve sağlık durumu daha iyi olan Sayın Vekilimize İyi Parti İncirliova İlçe Teşkilatı olarak geçmiş olsun dileklerimizle birlikte acil şifalar dileriz. Sayın vekilimizi Aydın siyasetinde esnaf ve çiftçilerimizin selamlarını ilettik. Ankara Acıbadem Hastanesi Gastroentroloji Ünitesinde tedavi gören Aydın Adnan Sezgin vekilimize acil şifalar diliyor ve sıhhat dolu yaşamına kavuşmasını diliyoruz. Aydın ilimizin sorunlarını TBMM genel kurulu meclis kürsüsünden dile getiren değerli vekilimizin tekrar kürsüden Aydınımızın gür sesi olacağı sağlıklı günlerini görmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

 

ekspres aydın aydın aydın haberleri İyi Parti İncirliova İlçe Başkanlığı Ahmet Alak Aydın Adnan Sezgin
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET