Advert

CHP İncirliova İlçe Başkanlığı’ndan Çelik Başkan’a kırk hayrı

Cumhuriyet Halk Partisi İncirliova İlçe Başkanlığı, 1 ay önce hayatını kaybeden CHP İncirliova Eski İlçe Başkanı Mustafa Çelik için lokma hayrında bulundu.

CHP İncirliova İlçe Başkanlığı’ndan Çelik Başkan’a kırk hayrı
CHP İncirliova İlçe Başkanlığı’ndan Çelik Başkan’a kırk hayrı Ekspres Aydın
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi İncirliova İlçe Başkanlığı, 1 ay önce hayatını kaybeden CHP İncirliova Eski İlçe Başkanı Mustafa Çelik için lokma hayrında bulundu. Eski Başkan Çelik için dualar okundu, vatandaşlara lokma dağıtıldı.

Aydın'ın İncirliova ilçesinde bir dönem CHP ilçe başkanlığı görevini yürüten Mustafa Çelik geçtiğimiz ay evinde düşerek ve ailesinin ihbarı üzerine ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Kafatası çatlayan ve atar damarında oluşan zedelenmeden dolayı Çelik yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Doktorların tüm çabalarına rağmen Çelik kurtarılamadı.

Cumhuriyet Halk Partisi İncirliova İlçe örgütü, hayatını kaybeden CHP İncirliova Eski Başkanı Mustafa Çelik için lokma hayrında bulundu. Dualar okundu, vatandaşlara lokma dağıtıldı. Hayra İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa Dinç ve partililer katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi İncirliova Gençlik Kolları Başkanı Emrah Alimoğlu, “Cumhuriyet Halk Partisi İncirliova İlçe Örgütü ve Gençlik Kolları olarak Çelik Başkanımızın kırk hayrını yaptık. Yüce Allah kabul etsin. Hayra katılan İncirliova Belediye Başkanımız Aytekin Kaya'ya, Gençlik Kolları İl Başkanımız Mustafa Dinç'e, partimizin her kademesinde görev yapan kıymetli partililerimize ve tüm genç kardeşlerime CHP İncirliova Gençlik Kolları olarak ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.“ dedi.

ekspres aydın aydın aydın haberleri CHP İncirliova İlçe Başkanlığı Mustafa Çelik
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”