Reklamı Geç
Advert

Kaymakam Şahin’den hafta sonu yoğun mesai

Efeler Kaymakamı Cemal Şahin, sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan geçen hafta sonunda sokak hayvanlarını besleyip şehit annesini ziyaret etti.

Kaymakam Şahin’den hafta sonu yoğun mesai
Kaymakam Şahin’den hafta sonu yoğun mesai Ekspres Aydın
Advert

Efeler Kaymakamı Cemal Şahin, sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan geçen hafta sonunda sokak hayvanlarını besleyip şehit annesini ziyaret etti. Aydın’ın merkezi ilçesi Efeler’de 3 yıl yıldır görev yapan Kaymakam Cemal Şahin, yaptığı çalışmalarla vatandaşların gönlünü fethetti. Tarım alanında çiftçilerin yanında olan ve kendilerine her türlü desteği veren Kaymakam Şahin, ihtiyaç sahibi vatandaşlara da yardım ulaştırılmasını sağlıyor.

SOKAK HAYVANLARINI BESLEDİ

Kaymakam Şahin, geçen hafta sonu da yoğun bir mesai harcarken İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Haydi ve Efeler Tarım Orman Müdürlüğü ekiplerinin her hafta sonu düzenli olarak yaptığı, sokak hayvanları besleme faaliyetine katıldı. Şahin, ekiplerle birlikte sokak hayvanları için belirlenen noktalara mama bıraktı.

ŞEHİT ANNESİNİN HAYIR DUASINI ALDI

Sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında sahadaki uygulamaları denetleyen Kaymakam Şahin, bu esnada, ekiplerle birlikte şehit onbaşı Ercan Mersin’in annesi Elif Mersin’i ziyaret etti. Daha önceden arızalanan buzdolabının yerine yenisini hediye ettiği şehit annesiyle bir araya gelen Kaymakam Şahin, yaşlı kadınla sohbet edip hayır duasını aldı.

ekspres aydın aydın aydın haberleri Efeler Kaymakamlığı Cemal Şahin yoğun mesai
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET