Advert

Edremit Belediye Başkanı Arslan’dan Başkan Fuat Öndeş’e ziyaret

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’i makamında ziyaret etti.

Edremit Belediye Başkanı Arslan’dan Başkan Fuat Öndeş’e ziyaret
Edremit Belediye Başkanı Arslan’dan Başkan Fuat Öndeş’e ziyaret Ekspres Aydın
Advert

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’i makamında ziyaret etti. Edremit Belediye Başkanlığı’nın yanı sıra Ege ve Marmara Belediyeler Birliği Başkanlığını da yürüten Arslan’ın ziyaretinde, Germencik Belediyesi’nin birliğe üyeliği konusu konuşuldu.

Belediyeler arası karşılıklı işbirliği, dayanışma ve müşterek proje ve faaliyetlerin yürütülmesi, sosyal, ekonomik ve kültürel anlamda bilgi ve deneyimlerin paylaşılması gibi bir misyona sahip olan birliğin içerisinde Germencik’in bulunmasından büyük mutluluk duyacaklarını ifade eden Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Başkan Arslan ve beraberindekilere nazik ziyaretleri için teşekkür ederek İNYA ürünlerinden hediye etti. Öte yandan birliğe katılım hususunda Mart ayında gerçekleşecek olan Belediye Meclis Toplantısında gündeme alınacağı ve görüşülerek karara bağlanmasının hedeflendiği belirtildi.

“BELEDİYELER ARASI İŞBİRLİĞİNİN SAĞLANMASI VE İYİ İLİŞKİLERİN KURULMASI BİZİM DE NİHAİ HEDEFLERİMİZ İÇERİSİNDE”

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş belediyeler arası işbirliğinin sağlanması ve iyi ilişkilerin kurulması bizim de nihai hedeflerimiz içerisinde diyerek şunları kaydetti: “Edremit Belediye Başkanımız aynı zamanda Ege ve Marmara Belediyeler Birliği Başkanlığını yürüten Sayın Selman Hasan Arslan ve beraberindekilere nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Ege ve Marmara Belediyeler Birliğine üye olmamız konusunda tekliflerinden dolayı büyük bir gurur ve mutluluk yaşadık. Hâlihazırda belediyeler arası işbirliği ve dayanışmanın sağlanması bizim de nihai hedeflerimiz içerisindedir. Bu çerçevede konuyu meclis gündemimize alacağız. Umarım bu birlik hem ilçemize hem de birlik içerisindeki diğer belediyelerin bulunduğu yerlere büyük katkı sağlar. Tekrardan Sayın Arslan ve beraberinde bulunan misafirlerimize nazik ziyaretleri için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi. (Haber Merkezi)

ekspres aydın aydın haberleri Edremit Belediye Başkanı Arslan’dan Başkan Fuat Öndeş’e ziyaret siyaset haberleri
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”