Advert

ADÜ Rektörü Selçuk Aldemir, Yeni Nesil Hastane Kompleksini ziyaret etti

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, inşaatı devam eden Yeni Nesil Hastane Kompleksini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

ADÜ Rektörü Selçuk  Aldemir, Yeni Nesil Hastane Kompleksini ziyaret etti
ADÜ Rektörü Selçuk  Aldemir, Yeni Nesil Hastane Kompleksini ziyaret etti Ekspres Aydın
Advert

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir,  inşaatı devam eden Yeni Nesil Hastane Kompleksini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarete ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir ile birlikte Genel Sekreter Yardımcısı Erdal Meşe, ADÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Serkan Öncü, Yapı İşleri Teknik Daire Başkanı Adem Yavuz Avşar ve Hastane Başmüdür V. Numan Fikret Demirci de katıldı.

Beş kattan oluşan binada, 27 bin metrekare alanda devam eden yapım çalışmaları hakkında bilgi alan ADÜ RektörÜ Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Yeni Nesil Hastanenin Türkiye’de örnek teşkil edecek bir donanımda hazırlandığını belirtti. Rektör Aldemir, “Yeni Nesil Hastanemizin teknolojik kapasitesi, konfor düzeyi incelendiğinde Aydın için bir gurur kaynağı olacağını düşünüyoruz. Ülkemize ve Aydın’a hayırlı uğurlu olsun” dedi. (Haber Merkezi)

ekspres aydın aydın aydın haberleri ADÜ Yeni Nesil Hastane Kompleksi
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET