Ömer Günel Hacıfeyzullah Mahallesini ziyaret etti

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in Mobil Ofis Hizmet Aracı ile yaptığı ziyaretlerin son durağı, Hacıfeyzullah Mahallesi’nde bulunan Emek ve Sait Filiz siteleri oldu.

Ömer Günel Hacıfeyzullah Mahallesini ziyaret etti
Ömer Günel Hacıfeyzullah Mahallesini ziyaret etti Ekspres Aydın
Advert

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in Mobil Ofis Hizmet Aracı ile yaptığı ziyaretlerin son durağı, Hacıfeyzullah Mahallesi’nde bulunan Emek ve Sait Filiz siteleri oldu. Site sakinlerine, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan üst geçit projesinin detayları hakkında bilgi aktaran Başkan Ömer Günel, “Aydın Büyük Şehir Belediyemiz tarafından üst geçit projesi hazırlandı. Ancak projenin yaşama geçirilebilmesi için site yönetimlerinin muvafakatname vermesi gerekiyor. Gerek bu konuda, gerekse proje hakkında site sakinlerimize bilgi vermek için buradayız” dedi.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZ ÜST GEÇİT PROJESİNİ HAZIRLADI, SİTE SAKİNLERİNİN MUVAFAKATNAMESİ BEKLENİYOR”

Site sakinlerinin sorunlarını dinleyen Başkan Ömer Günel, gerek yaptırdıkları kamuoyu araştırmaları, gerekse de birebir görüşmeler aracılığıyla hemşehrilerinin taleplerini çok iyi bildiklerine dikkat çekerek, “Yaptırdığımız anketlerde vatandaşlarımızın yüzde 75’i bu bölgeye üst geçit yapılmasını istediler. Aydın Büyükşehir Belediyemiz tarafından üst geçit projesi hazırlandı. Ancak projenin yaşama geçirilebilmesi için site yönetimlerinin muvafakatname vermesi gerekiyor” diye konuştu.

Bölgede yaşanan alt ve üst yapı sorunlarının da farkında olduklarını ifade eden Başkan Ömer Günel,“Bu sıkıntıları çözmek için de Mayıs ayından itibaren çalışmaya başlayacağız. Yaz döneminin sonuna kadar tüm alt yapı, üst yapı ve yol sorunlarını çözmüş olacağız.” dedi. (Haber Merkezi)

ekspres aydın aydın aydın haberleri Kuşadası Belediyesi Ömer Günel Mobil Ofis Hizmet Aracı
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”