Reklamı Geç
Advert
Advert

Aydem Kuşadası’nda Pandemi Döneminde 500 Aile yi Mağdur Etti

Tüm Türkiye ve Dünya koronavirüsle mücadele ederken Uydukent sakinleri Aydem ve Kooparatif yöneticileri ile mücadele ediyor.

Aydem  Kuşadası’nda  Pandemi Döneminde 500 Aile yi Mağdur Etti
Aydem  Kuşadası’nda  Pandemi Döneminde 500 Aile yi Mağdur Etti Ekspres Aydın
Advert

AYDEM’e büyük tepki var

UYDUKENT KARANLIKTA…

Aydem  Kuşadası’nda  Pandemi Döneminde 500 Aile yi Mağdur Etti

Tüm Türkiye ve Dünya  koronavirüsle mücadele ederken  Uydukent sakinleri  Aydem ve Kooparatif yöneticileri ile mücadele ediyor.

Uydukent’te  ev  kirasından fazla elektrik parası ödeniyor

Pandemi  nedeni ile alınan tedbirler kapsamında çok sayıda vatandaş yapılan çağrılara uyarak evlerinden çıkmayarak  kurallara uyuyor aynı zamanda Kuşadası bir turizm kenti olmasından dolayı bir çok otel ve işyerlerinin kapalı olması dolayısıylada işsizliğin tırmandığı bir dönemde insanların bir çoğu evine ekmek götüremez iken genelde dar gelirli vatandaşların yaşadığı uydukent’te  ev  kirasından fazla elektrik parası ödeniyor. Ancak elektrik faturaları gelmeye, ödeyemeyen kooparatiflerin  enerjisi kesilmeye de devam ediyor.

.CHP’li belediyeler tarafından 65 yaş üstü vatandaşlara su desteği verilmiş, koronavirüs sürecinde su kesilmemesi kararı alınmıştı. Ayrıca binlerce suyu kesik vatandaşın da suyu yeniden açılmıştı.

“Yazıklar olsun.. Biz canımızın derdine düştük

Vatandaş pandemi  ve işsizlikle  mücadele ederken, AYDEM Kuşadası Uydukent’te neredeyse 500 ailenin yaşadığı kooparatiflerin  elektriklerini kesmeye devam ediyor. Çalışamayan ve evinde kalan vatandaşlar AYDEM’in uygulamasına ateş püskürdü. Enerjisinin kesildiğini ifade eden bir vatandaş, “Yazıklar olsun.. Biz canımızın derdine düştük. Çalışamıyoruz. Çalışsak bile  ev kirasından fazla elektrik ödüyoruz ama yinede elektriklerimiz  kesiliyor..Şu an pandemi döneminde hijyen kurallarına dikkat edilmesi gerekiyor ama binalarımız yüksek katlı olduğundan hidrafor sistemleride çalışmayınca sularımızda kesik,burada yaşayan kronik rahatsızlığı olan,ilaç kullanan,ilaçlarını dolaplarında saklamak zorunda olan bir sürü yaşlı veya hasta yakınlarımız var,,elektriklerimizi keseceklerine prosödürleri ortadan kaldırıp bireysel aboneliklerimizi bir an önce yapsınlar bizde kurtulalım Aydem de dedi.

#Aydem Kuşadası’nda Pandemi Döneminde 500 Aile yi Mağdur Etti #AYDEM’e büyük tepki var #UYDUKENT KARANLIKTA…#Uydukent’te ev kirasından fazla elektrik parası ödeniyor
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET