Advert
Advert

İŞKUR İŞSİZLERİN UMUDU OLMAYA DEVAM EDİYOR

Kuşadası Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Kuşadası Hizmet Merkezi Müdürü Adnan GÖNENÇER, 2020 başlarında Dünya ve Ülke genelinde,yaşanan Covit 19 Corona virüs’ün iş dünyasında yarattığı sıkıntıları ve virüs yüzünden birçok işyerinin kapanmasından dolayı kuşadası’nda işsiz kalan binlerce insanın kurum olarak umudu olmaya devam ediyor.

İŞKUR İŞSİZLERİN UMUDU OLMAYA DEVAM EDİYOR
İŞKUR İŞSİZLERİN UMUDU OLMAYA DEVAM EDİYOR Ekspres Aydın
Advert

Kuşadası Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR)  Kuşadası Hizmet Merkezi Müdürü Adnan GÖNENÇER, 2020 başlarında Dünya ve Ülke genelinde,yaşanan Covit 19 Corona virüs’ün iş dünyasında yarattığı sıkıntıları ve virüs yüzünden birçok işyerinin kapanmasından dolayı kuşadası’nda işsiz kalan binlerce insanın kurum olarak umudu olmaya devam ediyor.

 2021 yılının ortalarında  Kuşadası  ,Davutlar, ve Güzelçamlı'yı kapsayan turizm sezonunun açılması ile işsizlerin umudu olan işkur iş başvurusu ve işe yerleşmek isteyenlere öncülük yaparak sezon öncesi işletmelere ve otellere ziyaretlerde bulunan Kuşadası İş Kur Müdürü  Adnan GÖNENÇER  Turizm işletmelerine işçileri yerleştirmeye devam ediyor.

İlçemizde 3 bölgede vatandaşlara iş umudu olan  yaptığı açıklamada, “Kurumumuz olarak Kuşadası, Davutlar, Güzelçamlı ‘yı kapsayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İŞKUR Kuşadası  Şubesi olarak  yılbaşından bu yana  işyerlerini ziyaret ederek işverenlerle görüşmeler yaptık bu ay içerisinde bir çok işsizimizi işe başlatacağız”iş bulmakta zorlananlar kurumumuza başvurarak bizdek destek alabilirler!dedi.

Kuşadası Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Kuşadası Hizmet Merkezi Müdürü Adnan GÖNENÇER Kuşadası Davutlar Güzelçamlı İŞKUR Kuşadası Şubesi Müdürü Adnan GÖNENÇER
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü