Başkan Fuat ÖNDEŞ personelinin bayramını kutladı.

“SİZLERLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYUYORUM”

Başkan Fuat ÖNDEŞ personelinin bayramını kutladı.
Başkan Fuat ÖNDEŞ personelinin bayramını kutladı. Ekspres Aydın
Advert

 

 
Sosyal mesafe kuralı gözetilerek bayramlaşmasını gerçekleştirirken  konuşan pandemi nedeniyle her zamankinden farklı bir bayram geçirileceğini belirterek, ‘Bunun biraz burukluğunu yaşıyoruz. Son aylarda yaşadığımız pandemi sürecinin yorucu ve bir miktar yıpratıcı yanları olsa da; birlik, dayanışma, yardımlaşma ve üst düzey tedbirlerle en az hasarla geride bırakmayı temenni ediyoruz. Bayramlar, bizi birbirimize yaklaştıran müstesna günler olması hasebiyle; ayrı bir heyecanı ve huzuru da beraberinde getirir. Milli ve manevi değeri yüksek; kültürümüze ve inancımıza dair bir takım değerlerin hatırlandığı, unutulmaya yüz tutmuş bazı geleneklerimizin gün yüzüne çıktığı, aile ve akraba ilişkilerinin tazelendiği en özel günlerdir. Bu yönüyle bayramlarımıza gereken hassasiyeti göstermeyi, ailemize, toplumumuza, çevremize ve gelecek nesillere bu hassasiyeti aşılamayı önemsiyorum” dedi.

 

Geçtiğimiz neredeyse iki yıl gibi uzun bir zamanda pandemi dönemi içerisinde  , Germencik  Belediyesi personelinin büyük bir özveriyle emek verdiğini ve gece gündüz alanda ter döktüğünü söyleyen Başkan ÖNDEŞ: “Biz Germencik Belediyesi  olarak bu süreçte önemli rol üstlenen kurumlardan biri olduk. Bizim pandemi döneminde yaptığımız çalışmalara büyük veya küçük en ufak katkısı olan tüm çalışma arkadaşlarıma bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi.

 

“SİZLERLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYUYORUM”

 

Germencik  Belediyesi personelinin çalışkan, vatanını, milletini ve insanımıza hizmet etmeyi seven bireylerden oluştuğunu dile getiren Başkan ÖNDEŞ: “Böyle bir ekiple çalışmaktan onur duyduğumu her zaman ifade ederim, bir kez daha belirtmek istiyorum. Germencik  Belediyesi, bütün fertleriyle birlikte adeta bir aile gibidir. Ben de bu ailenin bir ferdi olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Allah hepinizden razı olsun. Siz kıymetli yol arkadaşlarımız olan belediye personelimizi yerlerinde ziyaret ederek hem sohbet ettik hem de aile olgusuna yakışır bir şekilde bayramlaşmamızı bu yıl daha samimi bir şekilde gerçekleştirmek istedik. Bu vesile ile kendilerine özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, ailelerine ve büyüklerine selam ve hürmetlerimi iletiyorum. Hepinizin mübarek Ramazan Bayramı’nı şimdiden tek tek tebrik ediyor; sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

 

Germencik Belediyesi Başkan ÖNDEŞ Başkan Fuat ÖNDEŞ personelinin bayramını kutladı. İZLERLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYUYORUM”
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”