Reklamı Geç
Advert
Advert

Başkan Fuat ÖNDEŞ Yaz Okullarına Tekrar Start Verdi

Germencik Belediye Başkanı Fuat ÖNDEŞ Yaz Okullarının Açılış Törenine katıldı

Başkan Fuat ÖNDEŞ Yaz Okullarına Tekrar Start Verdi
Başkan Fuat ÖNDEŞ Yaz Okullarına Tekrar Start Verdi Ekspres Aydın
Advert

Germencik Belediye Başkanı Fuat ÖNDEŞ, tarafından pandemi nedeniyle İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda faaliyetlerine ara verilen Yaz Okullarına  Germencik İlçe stadyumunda tekrar start verildi.

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş tarafından çocukların iyi bir tatil geçirmesi ve sporla iç içe olarak pandeminin bıraktığı psikolojik etkilerden arınması  için hazırlanan Yaz Okulu etkinliklerinin açılışı  Germencik İlçe stadyumunda gerçekleştirilen törenle yapıldı.
  

 Belediye Başkanı Fuat Öndeş” Yaz Spor Okulları'nın açılışında çocuklara formalarını dağıtarak, iyi tatiller diledi.
 Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş” İlçe stadyumumuzda  çocuklarımızla bir araya gelerek belediyemiz tarafından düzenlenen yaz okulu etkinliklerimizin açılış törenini gerçekleştirdik. Pandemi sürecinde oldukça zor günler geçiren çocuklarımızın hem spor yapmasını sağlamak, hem de psikolojik gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığımız yaz okulumuzda kendilerine iyi eğlenceler diliyor, güzel bir yaz tatili temenni ediyorum. Bu güzel etkinlik için iş birliği ve katkılarından dolayı İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz Sayın Ahmet Parlakyalçın ve Germencik Belediyespor Kulübü Başkanımız Sayın Kamil Izgır ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Başkan Fuat ÖNDEŞ Yaz Okullarına Tekrar Start Verdi Başkan Fuat Öndeş Yaz Spor Okulları İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ahmet Parlakyalçın Germencik Belediyespor Kulübü Başkanı Kamil Izgır
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET