Reklamı Geç
Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MAHALLE TOPLANTILARI KUŞADASI AYAĞI TAMAMLANDI

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla bir süre önce başlatılan, İlçelerde Büyükşehir Belediyesi bürokratlarının halkla buluşma toplantılarının, Kuşadası ayağı birinci turu tamamladı.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MAHALLE TOPLANTILARI KUŞADASI AYAĞI TAMAMLANDI
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MAHALLE TOPLANTILARI KUŞADASI AYAĞI TAMAMLANDI Ekspres Aydın
Advert

Kuşadası Belediye Meclis üyesi, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Evrim KARAKOZ başkanlığında, Kuşadası’nın tüm mahallelerinde yapılan halkla buluşma toplantıların sonuncusu Kadıkalesi mahallesinde yapıldı

          Yapılan toplantılarla ilgili Başkan vekili Karakoz’un gazetelerimiz  Ekspres AYDIN ve Ada Meclisi genel yayın yönetmeni Ekrem ÖRSOĞLU'na  yaptığı açıklamada, saha çalışmalarının önemine vurgu yaparak, yerinde sorunları halkın ağzından dinlemek, hem çözüm hem de motivasyon anlamında önemli katkıları olduğunu belirtti.

 Büyükşehir Belediyesi olarak, bürokratlarımızla halkın içinde sorunların tespitlerini yaptık, onların ağzından sorunlarını dinleme imkanı bulduk, yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızla ilgili direk halka bilgi verme imkanımız oldu. Bu tür mahalle çalışmalarımızı yıl içerisinde tekrarlayacağız, yorucu bir çalışma olsa da, karşılığı çok olumlu, bazı mahallelerimizde toplantılarımız gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Bu süreç içerisinde bizleri mahallelerinde ağırlayan muhtarlarımızın katkıları da önemlidir, kendilerine teşekkür ediyorum, diyerek açıklamasını bitiren Başkan Karakoz, mahalle sakinleriyle toplu fotoğraf çektirip, onlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MAHALLE TOPLANTILARI KUŞADASI AYAĞI TAMAMLANDI Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu İlçelerde Büyükşehir Belediyesi bürokratlarının halkla buluşma toplantılarının Kuşadası EKREM ÖRSOĞLU HAS
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET