“MUHTAR EMİN TAY’IN BELEDİYE ARAZİSİ ÜZERİNE İNŞA ETTİĞİ KAÇAK YAPISI MÜHÜRLENDİ”

Geçtiğimiz günlerde bir internet haber sitesinde Germencik Belediyesi ve Belediye Başkanı Fuat Öndeş’e yönelik bir takım iddialarda bulunan ve Öndeş’in belgeli açıklamalarının ardından sessizliğe bürünen Ovakaraağaçlı Muhtarı Emin Tay’ın belediye arazisi üzerine

“MUHTAR EMİN TAY’IN BELEDİYE ARAZİSİ ÜZERİNE İNŞA ETTİĞİ KAÇAK YAPISI MÜHÜRLENDİ”
“MUHTAR EMİN TAY’IN BELEDİYE ARAZİSİ ÜZERİNE İNŞA ETTİĞİ KAÇAK YAPISI MÜHÜRLENDİ” Ekspres Aydın
Advert

Geçtiğimiz günlerde bir internet haber sitesinde Germencik Belediyesi ve Belediye Başkanı Fuat Öndeş’e yönelik bir takım iddialarda bulunan ve Öndeş’in belgeli açıklamalarının ardından sessizliğe bürünen  Ovakaraağaçlı Muhtarı Emin Tay’ın belediye arazisi üzerine kaçak yapı inşa ettiğinin tespit edildiği ve belediye ekiplerince  bu yapının mühürlendiği öğrenildi. Tarım ve  hayvancılık işleriyle uğraştığı öğrenilen Tay’ın belediye arazisi üzerinde inşa ettiği kaçak ahır yapısı Germencik Belediyesi ekiplerince yapılan tespitin ardından mühürlenerek kapatıldı.

Kaçak yapı ile ilgili olarak yapılan ilk mühürleme işleminin ardından Muhtar Tay’ın mührü kırdığı bu sebeple ikinci bir mühürleme yapıldığı edinilen bilgiler arasında. 

 TAY HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Belediyeye ait kamu arazisi üzerine kaçak ahır kurduğu tespit edilen ve mühürleme işlemi yapılan Muhtar Emin Tay’ın ilk mührü yasal olmayan bir şekilde kırması üzerine ekipler ikinci bir mühürleme işlemi yaptı. Konuyla ilgili Germencik Belediyesi’nin yasaya ve usule aykırı olarak mührü kıran Muhtar Tay hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Ovakaraağaçlı Muhtarı MUHTAR EMİN TAY’IN BELEDİYE ARAZİSİ ÜZERİNE İNŞA ETTİĞİ KAÇAK YAPISI MÜHÜRLENDİ”
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”