Reklamı Geç
Advert
Advert

GERMENCİK’TEN MANAVGAT’A GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Germencik’ten Manavgat'a yangında zarar gören çiftçilere saman ve yem desteği Germencik ve tüm mahallelerinde başlatılan yardım kampanyası ile Manavgat'taki orman yangınında mağdur olan çiftçi ve besicilere saman balyası ve yem desteğinde bulunuldu.

GERMENCİK’TEN MANAVGAT’A GÖNÜL KÖPRÜSÜ
GERMENCİK’TEN MANAVGAT’A GÖNÜL KÖPRÜSÜ Ekspres Aydın
Advert

Germencik Belediye Başkanı Fuat ÖNDEŞ önderliğinde başlatılan yardım kampanyası ile Manavgat'taki orman yangınında mağdur olan çiftçi ve besicilere saman balyası ve yem desteğinde bulunuldu.Toplanan 3 tır dolusu saman balyası ve yem, toplanma merkezinden Manavgat'taki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı. Germencik Belediyesi Germencik Halkı, Boğacılar,Çiftçiler,Kurdukları Gönül Köprüsü ile Antalya’nın Manavgat ilçesindeki besicilerin yaralarını sarmak için harekete geçti. Çiftçiler kendi aralarında topladıkları paket samanı,yonca ve yemleri Tırlara yükleyerek törenle ilçe Merkezinden Manavgat’a gitmek üzere uğurlandı.

Germencik Belediye Başkanı Fuat ÖNDEŞ”Manavgat’ta meydana gelen yangında mağdur olan çiftçi ve üreticilerimiz için topladığımız yonca ve samanları gönderdik. Bizler de yangın bölgelerinde gıdayla ilgili sorun olmadığını biliyoruz., hayvanların kaba yemiyle ilgili sıkıntılar olduğunu bizlere ilettiler. Bizler de hızlı bir şekilde Germencik’teki çiftçilerimizle görüştük. Hemen kısa sürede 3 TIR saman, yonca ve hayvan yemini topladık. Şu anda 3 tırı gönderiyoruz. Kıymetli Germencik halkımıza, hayvan sever danacılarımıza ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyor, tekrardan geçmiş olsun dileklerimi sunarak, başka felaketler yaşanmamasını temenni ediyorum”dedi.

 

https://youtu.be/OkixnQT6YC4 Germencik Belediye Başkanı Fuat ÖNDEŞ Manavgat Antalya Germencik Belediyesi Germencik Boğacılar Çiftçiler GERMENCİK’TEN MANAVGAT’A GÖNÜL KÖPRÜSÜ
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET