BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ’NDEN NAZİLLİ,KARACASU VE BOZDOĞAN'DA YANGINA HIZLI MÜDAHALE

Aydın Büyükşehir Belediyesi tüm birimleriyle Karacasu’da devam eden yangınla birlikte Bozdoğan’ın Madran Dağı’nda ve Çine’nin Gökbel dağında büyüyen yangına da müdahale ediyor.

BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ’NDEN NAZİLLİ,KARACASU VE BOZDOĞAN'DA  YANGINA HIZLI MÜDAHALE
BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ’NDEN NAZİLLİ,KARACASU VE BOZDOĞAN'DA  YANGINA HIZLI MÜDAHALE Ekspres Aydın
Advert

 

Aydın Büyükşehir Belediyesi tüm birimleriyle Nazilli ve Karacasu'da devam eden yangınla birlikte Bozdoğan'ın Madran Dağı'nda ve Çine'nin Gökbel dağında büyüyen yangına da müdahale ediyor.

Türkiye'yi etkisi altına alan orman yangınları Aydın'ın farklı noktalarında baş gösteriyor. Karacasu'da süren yangın kontrol altına alınmaya çalışılırken, iki noktada daha alevler yükseldi. Bozdoğan'ın Madran Dağı'nda yangın başlayan, Çine'nin Gökbel dağında büyüyen alevlerde ormanı etkisi altına alıyor.

 

Yangın bölgelerinde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun talimatıyla tüm birimleri seferber olan Büyükşehir Belediyesi, teyakkuzda bekleyen tüm ekiplerini harekete geçirdi.

Büyükşehir İtfaiyesi ormanların ve içinde yaşayan canlıların zarar görmemesi ve yangının yerleşim birimlerine ulaşmasını engellemek için yoğun çaba sarf ediyor.

 

İtfaiye ekipleri ormanın içerisinde yangınla mücadele ederken, Büyükşehir'in diğer birimleri de onlarca araç ve personelle birlikte; kepçeler, su taşımak için tankerler ve itfaiye araçların yangın bölgelerine erişimi için dozerlerle yol açarak destekte bulunuyor.

BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ’NDEN NAZİLLİ KARACASU VE BOZDOĞAN'DA YANGINA HIZLI MÜDAHALE Aydın Büyükşehir Belediyesi Karacasu Madran Dağı Bozdoğan Gökbel dağı Çine Bozdoğan Nazilli
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”