Reklamı Geç
Advert

Bir milyon Aydınlı Sizinle Gurur Duyuyor

BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ,ASKİ,VE GERMENCİK BELEDİYESİ BİRLİKTE GERMENCİK’TE ÇIKAN YANGINA HIZLI MÜDAHALE

Bir milyon Aydınlı Sizinle Gurur Duyuyor
Bir milyon Aydınlı Sizinle Gurur Duyuyor Ekspres Aydın
Advert

 

Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ,ASKİ, ve Germencik Belediyesinin ekiplerillü  Germencik Alangüllü Mahallesi kırsalında çıkan yangına birlikte müdahale etti, yangın daha fazla büyümeden  olarak kontrol altına alındı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi yangınlarla etkin  mücadelesini sürdürürken, Aydın Büyükşehir Belediyesi Aski Genel Müdürlüğü ve Germencik Belediyesi Tüm birimleriyle  ekipleri,araç ve gereçleriyle Germencik’te çıkan ve çıkacak olan Orman yangınlarına karşı hızlı ve etkin mücadele ederek Germencik’te  doğayı korumak için yoğun bir şekilde çalışıyorlar.

Türkiye’nin En Hızlı Müdahale Edebilen İtfaiyesi AYDIN’DA  Bir milyon Aydınlı sizinle gurur duyuyor

Türkiye’nin en hızlı ikinci itfaiyesi olan Aydın Büyükşehir İtfaiyesi, gelen yangın ihbarlarına teyakkuzda olan ekipleriyle hızlı bir şekilde müdahale ediyor.

Teyakkuz halinde olan itfaiye ekipleri, Germencik Alangüllü Mahallesi kırsalında çıkan yangına hızla ulaşarak müdahale etti.

Yangının daha fazla yayılıp tarım arazilerine zarar vermesini engellemek için yoğun bir müdahale de bulunan İtfaiye ekipleri, yangın kontrol altına aldı.  Büyükşehir İtfaiyesi, soğutma ve söndürme çalışmalarını sürdürüyor.

Hasan Debreli Kacar

Bir milyon Aydınlı Sizinle Gurur Duyuyor BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ ASKİ VE GERMENCİK BELEDİYESİ BİRLİKTE GERMENCİK’TE ÇIKAN YANGINA HIZLI MÜDAHALE BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ASKİ
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET