Advert

ESKİ BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU’NDAN BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E NEZAKET ZİYARETİ

Gelecek Partisi Genel Başkanı ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e nezaket ziyaretinde bulundu

ESKİ BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU’NDAN BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E NEZAKET ZİYARETİ
ESKİ BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU’NDAN BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E NEZAKET ZİYARETİ Ekspres Aydın
Advert

Başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede kenti çok beğendiğini belirten Ahmet Davutoğlu, “Kuşadası genç, dinamik ve çok başarılı bir belediye başkanına sahip. Kendisini tebrik ediyorum” dedi.

Kuşadası’na partisinin ilçe başkanlığı binasının açılışını yapmak için gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Belediye Başkanı Ömer Günel’i makamında ziyaret etti. Gelecek Partisi Aydın Kurucu İl Başkanı Ali İhsan Dilmen, il ve ilçe teşkilatı başkanları ile partililerin eşlik ettiği ziyarette Gelecek Partisi Lideri Davutoğlu’nu Başkan Ömer Günel ve belediye başkan yardımcıları karşıladı. Ziyarette, Ahmet Davutoğlu Başkan Ömer Günel’e kendi yazmış olduğu ‘Sistemik Deprem ve Dünya Düzeni’ adlı kitabını imzalayarak hediye etti. Belediye Başkanı Ömer Günel ise Davutoğlu’na göreve geldiği günden bu yana hayata geçirdiği projeler ile devam etmekte olan 24. Altın Güvercin Beste Yarışması hakkında bilgi verdi.

“SİZİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Türk siyasetinin önemli isimlerinden biri olduğunu belirten Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “Sizi burada ağırlamak bizi çok mutlu etti. Aydın ziyaretinde bize de yer vermiş olduğunuz için kentim ve hemşehrilerim adına size çok teşekkür ederim. Sizi çok yakından takip ediyoruz. Başbakanlık görevini yaparken de saygı ve sempatiyle izlediğimiz bir büyüğümüzdünüz. Şimdi de Türkiye’nin geleceği için yeni bir yol arayışında aynı enerji ile emek veriyor olmanız bizi çok mutlu etti” diye konuştu.

“TEBRİK EDİYORUM”

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ise “Yerel yönetim alanında sizlerin gerçekleştirdiği çalışmalar Türkiye ölçeğinde demokratikleşmenin önemli adımları arasında yer alıyor.  Umarım Türkiye’de güçlü bir demokrasiyi yerel yönetimlerden başlayarak her alanda inşa edebiliriz. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i dinamik belediyecilik anlayışı için tebrik ediyorum. Kentinize geldiğimde belediye çalışanlarının halkla iç içe ve doğrudan temas kurduğunu gördüm. Misafirperverliğiniz için de size ayrıca teşekkür etmek istiyorum.” diye konuştu.

 

ESKİ BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU’ BAŞKAN ÖMER GÜNEL Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”