Advert

Başkan Öten Servislere Denetimleri Sıklaştırdı

Kuşadası Şoförler Odası Başkanı Hüsnü ÖTEN çocuklarımızı emanet ettiğimiz servis şoförlerimiz, ve servis araçlarımıza denetimlerimizi sürdürüyoruz

Başkan Öten Servislere Denetimleri Sıklaştırdı
Başkan Öten Servislere Denetimleri Sıklaştırdı Ekspres Aydın
Advert

Kuşadası Şoförler Odası Başkanı Hüsnü ÖTEN Pandemi’den dolayı yaklaşık bir buçuk yıldan beri okulların kapalı olması ve okul servislerinin çalışmamasından dolayı yeni eğitim ve öğretim yılında Okul servislerinin eksiksiz ve tam olması için denetimlerini sürdürüyor.

Kuşadası Şoförler Odası Başkanı Hüsnü ÖTEN “ Odanın resmi sosyal medya sayfası ve kendi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda geleceğimizin teminatı çocuklarımızın,  anne ve babalar için en değerli varlıklar olduğunu vurgulayan , Kuşadası Şoförler Odası Başkanı Hüsnü ÖTEN  çocuklarımızı emanet ettiğimiz servis şoförlerimiz, ve servis araçlarımıza  denetimlerimizi sürdürüyoruz. En ufak bir eksikliğe meydan vermemek üzere sahadayız.

Pandemi süresince belkide en çok etkilenen esnaf grubundan olan servisçi üyelerimizle birlikte halkımızın bize yegane emaneti çocuklarımız için denetimlerimizi sıklaştırdık, anne ve babalarımızın gönlü rahat olsun bizler görevlerimizin başındayız. Bu vesile ile öğrencilerimize başarı dolu eğitim öğretim yılı diliyorum”dedi.

Başkan Öten Servislere Denetimleri Sıklaştırdı Kuşadası Şoförler Odası Başkanı Hüsnü ÖTEN Okul servisleri
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”