CHP’Lİ VEKİL TEZCAN’DAN KUŞADASI BELEDİYESİ’NE TAM NOT

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis (PM) Üyesi ve Aydın Millet Vekili Bülent Tezcan, bir dizi temasta bulunmak üzere Kuşadası’na geldi.

CHP’Lİ VEKİL TEZCAN’DAN KUŞADASI BELEDİYESİ’NE TAM NOT
CHP’Lİ VEKİL TEZCAN’DAN KUŞADASI BELEDİYESİ’NE TAM NOT Ekspres Aydın
Advert

Belediye Başkanı Ömer Günel ile birlikte kentte yapım çalışmaları tamamlanan ve devam eden projeleri yerinde inceleyen Milletvekili Bülent Tezcan, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesinin büyük bir uyum içerisinde çalıştığını görmek bizleri çok mutlu ediyor. Kuşadası bu iş birliği sayesinde 2,5 yıldır büyük bir değişim yaşıyor” dedi.

CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ile bir araya gelerek kentte Aydın Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içerisinde gerçekleştirilen alt ve üst yapı çalışmaları ile kültür, sanat ve teknoloji yatırımlarının yapıldığı alanlarda incelemelerde bulundu. Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Seyfi Seyhan Suvari ile birim müdürlerinin de eşlik ettiği alan gezisinde Milletvekili Bülent Tezcan Ada Modern Sanat Galerisi, Ada Göl Mesire Alanı, Kampinova, eski Tariş arazisi üzerinde yapım çalışmalarının sürdürdüğü proje alanını, İkiçeşmelik Mahallesi, Ada Camping ile Kampinova ve Kuşadası İstasyonu ziyaret etti.

ADA MODERN SANAT GALERİSİ’NE HAYRAN KALDI

CHP Milletvekili Bülent Tezcan’ın ilk durağı Kuşadası Belediyesi ile KUSAV iş birliğinde geçtiğimiz Haziran ayında kapılarını açan Ada Modern Sanat Galerisi oldu. Türkiyeden ve dünyadan 50 Türk illüstratörün 116 eserinin yer aldığı sergiyi gezen Milletvekili Bülent Tezcan, KUSAV Başkanı Levent Köylü’den Kuşadası’nda gerçekleştirilen kültür ve sanat faaliyetleri hakkında bilgi aldı. CHPli Vekil Tezcan, Aydın’ın ilk modern sanatlar sergi salonu olma özelliğini taşıyan Ada Modern Sanat Galerisini çok beğendiğini ifade etti.

DİJİTAL GÖÇEBELERİN YENİ ADRESİ OLACAK”

Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Ada Göl Mesire Alanı’nda da bir takım incelemelerde bulundu. Ardından Kampinova ve Kuşadası İstasyonu ziyaret eden CHPli Vekil Tezcan, Kuşadası Belediyesinin kenti pandemi ile birlikte ortaya çıkan yeni turizmin merkezi haline getirmek amacıyla Habitat Derneği ile birlikte hayata geçirdiği iki proje hakkında dernek başkanı Sezai Hazır ile fikir alışverişinde bulundu. Kampinova ve Kuşadası İstasyonun kent için büyük önem taşıdığına dikkat çeken CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Her iki projeyi de çok beğendim. Gençlere yönelik yapılan iki yatırım sayesinde Kuşadası dijital göçebe olarak adlandırılan kişilerin yeni adresi olacak. Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesinin büyük bir uyum içerisinde çalıştığını görmek bizleri çok mutlu ediyor. Kuşadası bu iş birliği sayesinde 2,5 yıldır büyük bir değişim yaşıyor. Alan gezisinde Kuşadası’na çok önemli yatırımlar yapıldığını gördüm” dedi.

FİKİRLERİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Kuşadası’na gösterdiği yakın ilgiden dolayı Milletvekili Tezcana teşekkür eden Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ise, Sayın Bülent Tezcan, Kuşadası’ndan siyasete başlamış, en üst seviyelere kadar yükselmiş hepimize örnek olan önemli bir siyasetçidir. Fikirleri bizim için çok değerli. Kendisiyle yapım çalışmaları tamamlanan ve devam eden projeleri yerinde inceledik. Sayın Milletvekilimiz Bülent Tezcan’ı sık sık kentimizde ağırlamak istiyoruz” diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis (PM) Üyesi ve Aydın Millet Vekili Bülent Tezcanın Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ile birlikte yaptığı alan gezisi Ada Camping ziyaretinin ardından sona erdi. 

 

CHP’Lİ VEKİL TEZCAN Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis (PM) Üyesi ve Aydın Millet Vekili Bülent Tezcan Kuşadası Aydın Büyükşehir Belediyes Kuşadası Belediyesi Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel KUSAV Ada Modern Sanat Gale
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”