AYDIN'IN SULTANLARI" BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

Takım sporlarında Aydın'a tarihinde ilk kez uluslararası bir kupada şampiyonluk kazandıran Aydın'ın Sultanları Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu makamında ziyaret etti.

AYDIN'IN SULTANLARI
AYDIN'IN SULTANLARI Ekspres Aydın
Advert

Takım, kazandıkları Balkan Kupası'nı Başkan Çerçioğlu'na takdim ederken, Başkan Çerçioğlu Aydın'ın Sultanları ile
gurur duyduklarını söyledi.Oyuncular ve teknik heyet Başkan Çerçioğlu'na her zaman yanlarında olduğu için teşekkür ederken, Aydın'a bir kupa daha kazandırmaktan dolayı da çok mutlu olduklarını belirtti.

Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı'nı özellikle Aydınlı genç kızlara örnek olmak, onlara yol gösterebilmek için oluşturduklarının altını çizen Başkan Çerçioğlu,"Çocuklarımıza örnek olabilmek için oluşturduğumuz takımımız ilk birincilik kupasını aldı.

Bu başarıda emeği geçen herkesi  kutluyoruz. Aydın'a yeni başarılar kazandıracağına emin olduğumuz takımımıza ve maçlarda onları yalnız bırakmayan Aydınlılara çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.Bu yıl Türkiye Kupası, misli.com Sultanlar Ligi ve CEV Challenge Cup'ta yoluna devam eden (Aydın'ın Sultanları)2018-2019 sezonunda da ilk kez katıldığı CEV Challenge Cup';ta ikincilik elde etmişti. (Aydın'ın Sultanları) bu yıl da CEV Challenge Cup'ta 32’li Finaller Turu’nda Norveç’in Tromso takımıyla karşılaşacak.

 

AYDIN'IN SULTANLARI" BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NU ZİYARET ETTİ Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Balkan Kupası Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Aydın Türkiye Kupası misli.com Sultanlar Ligi CEV Chal
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”