CHP İlçe Başkanı Salih ÇAVUŞ;Varsa Yoksa Aydın Büyükşehir Belediyesi Haseti

AKP İl Başkanı Özmen’e Bakın AKP il başkanı Ömer Özmen yine yeniden memleketin başına gelen, vatandaşın cebine musallat olan fiyaskoları görmüyor da, varsa yoksa Aydın Büyükşehir Belediyesi haseti,

 CHP İlçe Başkanı Salih ÇAVUŞ;Varsa Yoksa Aydın Büyükşehir Belediyesi Haseti
 CHP İlçe Başkanı Salih ÇAVUŞ;Varsa Yoksa Aydın Büyükşehir Belediyesi Haseti Ekspres Aydın
Advert

GERMENCİK CHP İLÇE BAŞKANI Salih ÇAVUŞ Halkımızın her alanda yaşadığı  eknomik  sıkıntı ve darboğazları dile getirirek AKP İl Başkanı Özmen’e Bakın AKP il başkanı Ömer Özmen yine yeniden memleketin başına gelen, vatandaşın cebine musallat olan fiyaskoları görmüyor da, varsa yoksa Aydın Büyükşehir Belediyesi haseti, kıskançlığı diyerek tepkisini dile getirdi.

GERMENCİK CHP İLÇE BAŞKANI Salih ÇAVUŞ “Seçim, yani hesap verme günü yaklaştıkça AKP’de panik artmaya başladı. Dersini hiç çalışmadan sınava gelmiş bir öğrenci paniğine benziyor. Neden çalışmadınız sorusuna “çamaşır makinemiz bozuldu” klişe cevabı kadar absürt ifadeler, açıklamalar duyuyoruz artık AKP’lilerden. Bakın işçi, memur, çiftçi dertli. Artık malının, mülkünün beş kuruş etmemesini geçtik; işleyeceği bir tarlası, kullanacağı bir traktörü kalmadı, kötü yönetiminiz neticesinde gelen icralar, hacizler yüzünden.Konya’dan ufak Hollanda tarım ürünleri ihracatında yılda 180 milyar dolar kazanır, biz 18 milyar dolar. Onda biri! Sırf bu iki rakam dahi çiftçimizin önemsenmediğinin bir hırka bir kuru ekmeğin ötesinin onlara reva görülmediğinin vesikası.

GERMENCİK CHP İLÇE BAŞKANI Salih ÇAVUŞ “Sayın Özmen, Aydın Ovası bitiyor, mahsulümüz sulanamıyor, alınan mahsul de para etmiyor... Çiftçilerimiz hep kredi borçlusu haline geldi, zor zahmet akıttıkları terin karşılığını alamıyorlar. Haset etmekten, kıskançlık krizleri geçirmekten fırsatın kalırsa buna bir zahmet odaklan.Milletimizin sizin beylik laflarınıza değil artık biraz icraatınıza ihtiyacı var. Milletimizin sadakaya değil alın terinin emeğinin karşılığına ihtiyacı var.

Siz yapamadınız ama ben söyleyeyim, evvel Allah’ın izniyle er geç getirmek zorunda kalacağınız sandıkta kırmızı kartınızı yiyip gittiğinizde, millet ittifakıyla çiftçimizin traktörüne de tarlasına da haciz konulamayacak. Sizin akıl bile edemediklerinizi millet ittifakı hayata geçirecek, yarınlarımızın garantisi çiftçilerimiz gelecek kaygısını lugatlarından silecek, sadece üretmeye, memlekete hizmete odaklanacak, mutlu olacak!

 

GERMENCİK CHP İLÇE BAŞKANI Salih ÇAVUŞ AKP il başkanı Ömer Özmen
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”