Advert

GAZETEMİZ ADA MECLİSİNİN ÇAT KAPI ESNAF ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR..

Gazetemiz Ada Meclisi İmtiyaz Sahibi Hasan Debreli Kacar ve Ekibi’nin Kuşadası’nda çat kapı esnaf ziyaretleri devam ediyor.

GAZETEMİZ ADA MECLİSİNİN ÇAT KAPI ESNAF ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR..
GAZETEMİZ ADA MECLİSİNİN ÇAT KAPI ESNAF ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR.. Ekspres Aydın
Advert

Bu hafta kuşadası’nda DEMİRAL ÇİFTLİĞİ Şarküteri ve Yerli Ürünler Ticareti yapan genç girişimci Onur SİVRİ’yi işletmesinde ziyaret eden Gazetemiz imtiyaz sahibi Hasan Debreli KACAR  DEMİRAL ÇİFTLİĞİ Şarküteri’nin sahibi Onur SİVRİ  ile  tarımsal ürünler satışı yapılan şarküteri de yaşanan ve devam eden salgın sürecinde esnafın yaşadığı  sıkıntıları  aktardı.

BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN MÜŞTERİ MENUNİYETİ

DEMİRAL ÇİFTLİĞİ Şarküteri ve Yerli Ürünler Ticareti yapan genç girişimci Onur SİVRİ “Son günlerde gıda enflasyonu konusunun çok gündemde olduğunu belirten Onur Sivri; Bizim esas faaliyet alanımız tarımsal ürünlerin satışı tabi burada süt ve süt ürünleri ön planda.  Her kesimden müşterimiz var ve bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyeti.

HAYAT ÇOK PAHALI

Kaliteli ürünü en uygun fiyata nasıl tüketicilere verebiliriz onun derindeyiz. Müşterilerimiz bazen fiyat yüksekliğinde şikayet ediyorlar ve haklılar da. Biz sattığımız ürünleri aynı fiyata nasıl yerine koyacağız onu düşünüyoruz hayat çok pahalı.

SATTIĞIMIZ ÜRÜNLERİ YERİNE KOYABİLME ŞANSIMIZ YOK

Bundan birkaç yıl önce müşterilerimiz fiyat sormaz ihtiyacı olanı alır giderdi. Şimdi öncelik fiyat oldu. Alım gücünün düştüğünü düşünüyorum.

  Sektörde daha yeni sayılacak bir durumda olmamıza rağmen bize gösterilen ilgiye ve teveccüh layık olmak istiyoruz

Biz de müşterilerimizin bizlere gösterdiği itimat layık olmak adına en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunma gayreti içerisindeyiz.  Sektörde daha yeni sayılacak bir durumda olmamıza rağmen bize gösterilen ilgiye ve teveccüh layık olmak istiyoruz.

Haber Muhabir

Zeliha ASLAN

ADA MECLİSİ Hasan Debreli Kacar DEMİRAL ÇİFTLİĞİ Şarküteri ve Yerli Ürünler DEMİRAL ÇİFTLİĞİ Şarküteri’nin sahibi Onur SİVRİ HAYAT ÇOK PAHALI
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”