Reklamı Geç
Advert
Advert

ESNAF ODASINI HİZMET ODASI HALİNE GETİRECEĞİM

Haldun TÜRKŞEN TNR Butik Otel’de yaptığı basın toplantısında KESO Adaylığını açıkladı.

ESNAF ODASINI HİZMET ODASI HALİNE GETİRECEĞİM
ESNAF ODASINI HİZMET ODASI HALİNE GETİRECEĞİM Ekspres Aydın
Advert

Kuşadası’nda Esnaf Odası(KESO) seçimleri yaklaşırken Adaylar mahalle, mahalle,sokak ,sokak esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Kuşadası’nda Kuyumcular Derneği Kurucu Üyesi,Ticaret Odası Disiplin Kurulu Başkanı,30 Yıldır Esnaf ve Sanatkarlar Odası Üyesi Haldun TÜRKŞEN TNR Butik Otel’de yaptığı basın toplantısında KESO Adaylığını açıkladı.

Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası (KESO) Başkan Adayı Haldun TÜRKŞEN” Esnaf Odamızı Hizmet Odası haline getirmek için adayım,30 yıllık esnaflık hayatımda,içerisinde bulunduğum konumum itibari ile yılların pekiştirmiş olduğu,görev aşkıyla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına Adaylığımı koymuş bulunmaktayım. Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odamızı değişen çağa uygun,yaratıcı fikir ve çözümlerle,esnaf ve sanatkarlar odamıza kayıtlı kıymetli üyelerimizin,sunduğu hizmetlerin öne çıkarılması, refah düzeylerinin arttırılması yönünde mücadele edebileceğimiz  bir kuruluş haline getireceğiz”dedi.

 

Haber;

Ada Meclisi Gazetesi

Hasan Debreli KACAR

Kuşadası’nda Esnaf Odası(KESO) Ticaret Odası KESO Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası (KESO) Başkan Adayı Haldun TÜRKŞEN
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET