Germencik Belediyesi, Germencik’te Koronavirüs Önlemlerini En Üst Seviyeye Çıkardı

Koronavirüs ile mücadelenin ilk gününden itibaren dezenfeksiyon çalışmalarını aksatmadan sürdüren Germencik Belediyesi, hastalığın tırmanışa geçtiği bugünlerde temposunu artırdı.

Germencik  Belediyesi, Germencik’te  Koronavirüs Önlemlerini En Üst Seviyeye Çıkardı
Germencik  Belediyesi, Germencik’te  Koronavirüs Önlemlerini En Üst Seviyeye Çıkardı Ekspres Aydın
Advert

Germencik  Belediyesi, Germencik’te  Koronavirüs önlemlerini en üst seviyeye çıkardı. Özellikle vaka sayılarının giderek arttığı bugünlerde yürüttüğü dezenfeksiyon çalışmalarını daha da arttıran Germencik  Belediyesi, ilçeyi adım adım dezenfekte ediyor. Cadde, sokak, kurum, kuruluş,muhtarlıklar ile taksi ve dolmuş gibi temasın yoğun yaşandığı noktaların dezenfeksiyonunda çalışmalar ikiye katlandı.

Adım adım dezenfeksiyon

Germencik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe sınırları içinde bulunan 36  Mahalle Muhtarlığına bağlı cadde ve sokaklarında yıkama ve dezenfeksiyon çalışmaları yaparken, kurumlara  yönelik olarak yürüttükleri çalışmaları aksatmadan sürdürüyor.

Germencik Belediyesi hizmet binaları başta olmak üzere Mahalle Muhtarlık Binaları,  Kamu Kurumları Birimleri, Hastane, Sağlık Ocakları, Aile Sağlığı Merkezleri, Okullar, Emniyet Birimleri, Polis Merkezleri, , Cami, Cem evi ,Dernekler, Noter, Meslek Odaları ve Bankalar olmak üzere bir çok noktada periyodik olarak dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirdi.

Pandeminin tüm dünyayı etkilediğini dikkat çeken Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş”Pandemiyle mücadelemiz sürüyor. İlçemiz genelinde tüm kamu kurum ve kuruluşları, hastane, muhtarlıklar, oyun parkları, camilerimiz başta olmak üzere halkımızın yoğun olarak kullandığı noktalarda ilaçlama çalışmaları yapıyoruz. Okullarımızda da düzenli olarak ilaçlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sağlığımız için lütfen tedbiri elden bırakmayalım, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyalım”diyerek Germencik’li hemşehrilerini amansız hastılağa karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Germencik Belediyesi Germencik dezenfeksiyon Germencik Belediyesi Germencik’te Koronavirüs Önlemlerini En Üst Seviyeye Çıkardı Germencik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”