Advert

MURAT UÇKAN, KUŞADASI ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Hayata geçireceğimiz pek çok örnek projelerimizle ülkemize örnek olacağız.

MURAT UÇKAN, KUŞADASI ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MURAT UÇKAN, KUŞADASI ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI Ekspres Aydın
Advert

Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının ocak 2022 ayında yapılması planlanan genel kurulu öncesi Murat Uçkan, başkanlık için aday olduğunu açıkladı.

 

Bugün adaylık açıklaması için basına verdiği kahvaltılı toplantıda, basın mensupları ile biraraya gelen Murat Uçkan, Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Aden Bistro-Kafe’de düzenlenen kahvaltıya ailesiyle birlikte katılan Murat Uçkan, basın mensuplarının sorularını samimi bir şekilde cevapladı.

‘Yeni Vizyon,Yeni Misyon’ ve ‘Öncü Hizmet’ parolasıyla yola çıktıklarını, Şoför esnafının kalbine ve cebine dokunacaklarını belirten Murat Uçkan,’’ Esnaf olarak şoför esnafının durumunu iyi bilen biriyim. Esnafımız zor ve yıpratıcı bir süreçten geçiyor. Ekonomimizin temel taşı olan şoför esnafımız maalesef gelir düzeyi düşüklüğü, teminat yetersizliği ve krediye ulaşmada büyük sıkıntılar yaşamaktadır.

‘’ADİL VE DÜRÜST YÖNETİM’’

Bizler bunun bilincindeyiz ve esnaf olduğumuz içinde onları en iyi anlayan olduğumuzu belirtmek istiyorum. Adil ve dürüst bir yönetim şekli ile üyelerimize seçilirsek hizmet edeceğimizden herkes emin olsun.

‘’YENİ BİR ANLAYIŞ,YENİ BİR KÜLTÜR’’

Her zaman esnafımızın yanında olacağız. Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının  imkanlarını daha çok esnafımıza, kolay, hızlı ve etkin bir şekilde sunmak adına yönetime talip olduk. Yeni bir anlayış, yeni bir kültür oluşturmak hedefindeyiz.

‘’CİDDİ YENİLİKLER’’

Şunu belirtmek isterim ki ciddi bir yenilik getirmek bizim öncelikli hedefimiz.

Mevcut yönetimle ilgili karalama politikası yapmayacağız. Zaten benim esnafım, kimin söz verip sözünü tutmadığını, kimin vaad edip vaadlerini yerine getirmediğini çok iyi biliyor. Odamızın tek adam rejimiyle yönetildiğini de herkes biliyor.

‘’KARA PROPAGANDA YAPMAYACAĞIZ’’

Biz kesinlikle ve kesinlikle bu seçim döneminde mevcut yönetim ile ilgili hiçbir eleştiride bulunmayacağız. Biz kendi yapacağımız, kendi oluşturduğumuz projeleri anlatarak esnafımızın karşısına çıkmak istiyoruz. Tabi ki yanlış yapılanları da seviyeli bir eleştiriyle insanlara anlatmak istiyoruz.

‘’HAYATA GEÇİRECEĞİMİZ PROJELERLE ÖRNEK OLACAĞIZ’’

Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu olarak, bir yandan dayanışma ruhunu diri tutarken, diğer yandan da Taksici, Minibüsçü, Servisçi ve Nakliyecilik Mesleklerini 21. yüzyıla taşımak için çalışacağız. Hayata geçireceğimiz pek çok örnek projelerimizle ülkemize örnek olacağız.

MURAT UÇKAN KUŞADASI ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI BAŞKAN ADAYLIĞI
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”