Reklamı Geç
Advert

2/8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasında Anlamlı Bağış

Tüm vatandaşlarımızdan lösemili çocuklar ile ilgili daha duyarlı olmalarını ve saçlarını atmamalarını istiyorum

2/8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasında Anlamlı Bağış
2/8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasında Anlamlı Bağış Ekspres Aydın
Advert

 

Kuşadası'nda Söke Gençses derneği önderliğinde 2/8 Kasım Lösemili çocuklar haftasında  lösemi farkındalığı yaratmak için yapılan anlamlı bağış ile gönüllere dokunmayı bildiler.

Türkiye'de ve dünyada her yıl binlerce çocuk lösemi hastalığına yakalanıyor. Kanser teşhisi sonrası ise küçük bedenler oldukça zorlu bir tedavi sürecine giriyor. Aileleri ve anne baba adaylarını çocuk kanserlerine karşı bilinçlendirmek, löseminin yaygınlığı ve tedavi edilebilirliği konularına, lösemi tedavisi gören çocukların moral ve motivasyonunun sevgiyle yüksek tutulmasının önemine dikkat çekmek adına  Söke Gençses Derneği ve İstanbul Perukçuluk Kuşadası’nda 2/8 Kasım Lösemili çocuklar haftasında  lösemi farkındalığı yaratmak için yapılan anlamlı bağış ile gönüllere dokunmayı bildiler.

 

Söke Gençses dernek Başkanı Şebnem İşçibaşı “Türkiye'de  2-8 Kasım tarihleri arası Lösemili Çocuklar Haftası kutlanıyor bizde  lösemili çocuklar yararına ve onların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz .  Her yıl Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında çeşitli farkındalık etkinlikleriyle kamuoyunu daha fazla bilinçlendirmeye çalışıyoruz.Bu seferde zaten kendi başına lösemili çocuklara umut olmuş Kuşadasından Perukçu Kenan KAYA beyfendiye yine dernek üyemiz Kutsal ALPAY beyin doğal yıllarca kesmediği saçlarını lösemili çocuklar için bağışlayarak bu anlamlı günde lösemili çocuklara moral ve motivasyon yönünde destek olması için teslim ettik Lösemi ciddi fakat tedavisi olan bir hastalık. Sevgi ve umut, lösemili çocuklarımızın ihtiyacı olan öncelikli iki şey. Gençses derneği olarak, tüm dünyanın ve Türkiye'nin Lösemili Çocuklar Haftasını kutluyor, sağlıklı ve mutlu nesillerle geleceğe uzanmayı ümit ediyoruz.

İstanbul Perukçuluk sahibi Kenan KAYA”Öncelikle çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum. 2/8 Kasım Lösemili çocuklar haftasında böyle anlamlı,bir zamanda Zafer Partisi İlçe Başkanı Sayın Mustafa BAYRAKTAR  bey vasıtası ile bana ulaşan Gençses Derneği Başkanı Şebnem İşçibaşı’na Lösemili çocuklara umut olmak isteyen Kutsal Alpay ‘a Ayrı ayrı teşekkür ediyorum.İnanın sırada bekleyen  bir perukla bile moral ve motivasyonu yerine gelecek olan sırada o kadar çocuk varki sayelerinde bir çocuğumuzu daha sevindereceğiz.Tüm vatandaşlarımızdan lösemili çocuklar ile ilgili daha duyarlı olmalarını ve saçlarını atmamalarını istiyorum.Bize getirin lösemili çocuklara umut olun “dedi

Kuşadası'nda lösemi farkındalığı için anlamlı etkinlik Kanser lösemi Söke Gençses Derneği İstanbul Perukçuluk Kuşadası Kutsal ALPAY Söke Gençses dernek Başkanı Şebnem İşçibaşı Zafer Partisi İlçe Başkanı Sayın Mustafa BAYRAKTA
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET