Meslektaşlarının tabildot ve çay Fiyatlarına zam yapmasına kızdı, fiyatı düşürdü

Kuşadası’nda Büfe ve lokanta işletmecisi, Bekir KAYGISIZ meslektaşlarının zam yapmasına kızınca tabildot ve çay fiyatlarını indirdi.

Meslektaşlarının tabildot ve çay  Fiyatlarına zam yapmasına kızdı, fiyatı düşürdü
Meslektaşlarının tabildot ve çay  Fiyatlarına zam yapmasına kızdı, fiyatı düşürdü Ekspres Aydın
Advert

Kuşadası’nda  Büfe ve lokanta işletmecisi, Bekir KAYGISIZ meslektaşlarının zam yapmasına kızınca tabildot ve çay fiyatlarını indirdi.

Kuşadası Sanayisinde 4. Cadde üzerinde  Azra Büfe işletmecisi Bekir KAYGISIZ  işletmesinde Tabidot şeklinde yemek çeşitleri,ızgara,çeşitleri ve çay ve kahve üzerine çalıştıklarını,zamsız ,indirimli lezzetli yemek ve ızgara çeşitlerimizi çekinmeden parası olanda olmayanda gelsin yesin.

Kuşadası Sanayisinde 4. Cadde üzerinde  Azra Büfe işletmecisi Bekir KAYGISIZ son günlerde Ülke ekomnomisinde yaşanan Dolar ve Euro artışının gıda fiyatlarınıda yansımasından dolayı çevredeki aynı işi yapan meslektaşları fiyatları arttırınca çevresinde kendisinden alışveriş yapan yemek yiyen,esnaf arkadaşlarının zaten zor durumda olduğunu sıkıntı çektiklerini biliyoruz herkes zam yapıyor bizde destek olabilmek amaçlı fiyatları bir miktar indirdik bu şekilde birbirimize destek olarak dayanabildiğimiz kadar dayanacağız”dedi

Azra Büfe İşletmecisi Derya KAYGISIZ”Biz burada 4 yıldır eşim Bekir  KAYGISIZ ile birlikte aile işletmeciliği yapıyoruz,burada güzel dostluklar kurduk,çoğumuz birbirimizin derdini sıkıntısını biliriz,o yüzden bu zor günleri  birlikte atlatabilmemiz için birbirimize tabiki destek olacağız,bu ekonomideki bozukluğu fırsat bilip zam yapacak değiliz,eşim Bekir Bey’e bu konuda tam destek”dedi.

Ada Meclisi Haber

Hasan Debreli KACAR

Bekir KAYGISIZ meslektaşlarının zam yapmasına kızınca tabildot ve çay fiyatlarını indirdi.
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”