Advert

Gönüllerin Balıkçısı Adalı Balıkçı UMUT

Yine Kuşadası’nın içinde mahalle aralarında da tezgah kuran balıkçılar var, Bunlardan bir tane’side yoğun talebe rağmen fiyatlarını şişirmeyen yılların Balıkçısı Adalı Balıkçı UMUT

Gönüllerin Balıkçısı Adalı Balıkçı UMUT
Gönüllerin Balıkçısı Adalı Balıkçı UMUT Ekspres Aydın
Advert

Aydın Bölgesinde balık denince akla Kuşadası gelir. Gerçekten de masandan deniz görmediğin durumlarda bile Kuşadası’nda  balık yemenin başka bir keyfi vardır.

Kuşadası’nda  balıkçılar meydanınında dizi dizi balıkçı lokantaları ve balık hal’inde taze  balık olayının üssü desek yalan olmaz. Yine Kuşadası’nın içinde mahalle aralarında da tezgah kuran balıkçılar var, Bunlardan bir tane’side yoğun talebe rağmen fiyatlarını şişirmeyen yılların Balıkçısı Adalı Balıkçı UMUT

Tekneden Halka Taze Balık

Genç ve sempatik tavrı ile Kuşadası’nda müşterilerinin kalbinde taht kurmuş olan Adalı Balıkçı Umut Sürücü daima temiz ve hijyenik her gün eski salı pazarı yedi Eylül taksi karşısında   A101 marketin yanında    kurduğu tezgahında müşterilerine “ taze balıklarım var tekneden halka bebeğe yedir abi”diyerek satış yapıyor.Ayrıca müşteriler Genç balıkçı Umut’u 0 539 298 92 46 arayarak siparişlerinide baklemeden alıyor.

Adalı Balıkçı Umut’ta bu günkü balık fiyatları da, deniz çupra 55, Hamsi 20,Levrek deniz 65 ,Tekir 50 ,Sardalya20, Çinekop 55,Kalamar 80,Kefal,Topan kefal 35, Cimcim 50,kupes 25,Uskumru 35,Lüfer tane45,Mercan 40,Ahtopot 100,Karades 160 ,Palamut35tl Fiyatlarından alabilirsiniz.

Hasan Debreli Kacar

Ada Meclisi Haber Merkezi

 

0 539 298 92 46 Adalı Balıkçı UMUT Aydın Bölgesinde balık Kuşadası
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”