Reklamı Geç
Advert
Advert

KAZANCIOĞLU MAVİ LİSTEYLE AÇIK ARA ÖNDE..

Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Vedat KAZANCIOĞLU Kurumlarla barışık,iş birliği içinde,ayrıştırıcılıktan uzak,birleştirici bir ruhla, modern ve teknolojik bir alt yapıyla, Kuşadası esnaf’ına değer katacak projeleri ile açık ara önde…!

KAZANCIOĞLU MAVİ LİSTEYLE AÇIK ARA ÖNDE..
KAZANCIOĞLU MAVİ LİSTEYLE AÇIK ARA ÖNDE.. Ekspres Aydın
Advert

Ahmet ÇALIM  EN GÜVENDİKLERİNDEN BİLE ÇALIMI YEDİ…

Kuşadası Esnaf Odası( KESO) Mevcut başkanı ve başkan adayı Ahmet Çalım Oda ya üye esnaflara ait araçla, yine odanın üyelerinin  parası ile alınan mazotla, seçim çalışmalarına katılınca etrafında kendisine güvenenlerinde güvenini kaybetti. Ahmet çalım Sosyal medya’da bir çok paylaşımda ve yorumlarda da da alay konusu olurken eski bir yönetim kurulu üyesinin oturum paraları ile ilgili gazetemiz watsap ihbar hattına yazdığı yazıda çok ilginç ve komikti..! Yönetim kurulu üyesinin anlıttığına göre  oturum paraları zarfların içinde toplamda 750 -150 =600 olması gerekirken komik olan tarafı zarfların boş olması zarftan hiç para çıkmaması ve şu an seçim çalışmaları için esnaflara dağıtılan kalem ,broşür ,çakmak gibi hediyelerin  yönetim kurulu üyelerinin oturum paralarına da el konularak alındığı  yönünde oldu.

Esnaf Sanatkarlar için Biz Oda Olarak  Projeler Üreteceğiz Esnaf Kazancak

20 Ocak Perşembe günü Sanayi Sitesinde bulunan Beyaz Gül Düğün Salonunda gerçekleşecek olan Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimli olağan genel kurulu için çalışmalarını aralıksız sürdüren Esnaf Odası Başkan Adayı Vedat KAZANCIOĞLU , beraberinde kalabalık bir esnaf gurubu ile neredeyse tüm Kuşadası esnafını ayrım yapmadan tek tek ziyaret ederek hem kongreye davet etti, hem de destek istedi.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ve hedeflerinin her geçen gün Esnaf ve Sanatkarların lehine projeler geliştirmek olduğunu dile getiren  Kazancıoğlu, “Bir kaç kişinin değil, tüm Kuşadası Esnafının Odası olacağız! İnandığımız yolda, bizlere göstermiş olduğunuz sevgi ve destek için, tüm ekibim adına teşekkür ediyorum”dedi

KAZANCIOĞLU MAVİ LİSTEYLE AÇIK ARA ÖNDE.. Ahmet ÇALIM EN GÜVENDİKLERİNDEN BİLE ÇALIMI YEDİ Kuşadası Esnaf Odası( KESO) Ahmet Çalım Esnaf Sanatkarlar Vedat KAZANCIOĞLU Esnaf Odası Başkan Adayı Vedat KAZANCIOĞLU
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET