Reklamı Geç
Advert

Şoför Esnafı Dertli...

Son günlerde Mazot fiyatlarındaki artış nedeni ile büyük sıkıntılar yaşayan şoför esnafı ÖTV’siz mazot desteği verilmesini

Şoför Esnafı Dertli...
Şoför Esnafı Dertli... Ekspres Aydın
Advert

Son günlerde Mazot fiyatlarındaki artış nedeni ile büyük sıkıntılar yaşayan şoför esnafı ÖTV’siz mazot desteği verilmesini talep ediyorlar.

Son aylarda akaryakıt fiyatlarına gelen zamlara dikkat çeken Kuşadası Şehiriçi Özel Halk Minübüsleri Kooperatifi Başkanı Mustafa KESKİN, gelir desteğinin arttırılmasını ve Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) olmadan mazot desteği verilmesini talep etti. Başkan KESKİN, Artık çalımaz duruma geldik araçlarımızın çalışabilmesi için taleplerimizin kısa zamanda yapılmasını bekliyoruz.” dedi.

Kuşadası’ında toplu taşıma hizmeti sunan Kuşadası Şehiriçi Özel Halk Minübüsleri Kooperatifi’nin Başkanı Mustafa KESKİN, son aylarda akaryakıt fiyatlarına gelen artışa dikkat çekerek çağrıda bulundu. Bizler Kamu hizmeti gerçekleştiriyoruz ,gelir desteğinin arttırılmasını ve ÖTV’siz mazot desteğinin verilmesini talep ediyoruz Şoför esnafının büyük bir özveriyle görevini yerine getirmeye çalıştığını ifade eden Başkan KESKİN, “Maalesef son aylarda akaryakıt fiyatlarına gelen artış, bizi çok ciddi anlamda etkiledi,ÖTV’siz bir mazotun bu dönemde bizlere ivedi olarak verilmesi talep ediyoruz” diye konuştu.

Başkan KESKİN  gelir desteği ve ÖTV’siz mazotun ücretsiz taşıma yapan özel şehiriçi halk Minübüslerine verilmesi gerekiyor. Bütün Aydın genelinde Büyükşehir Belediye Başkanımızdan daha önceki yıllarda da yapmış olduğu gibi aidatlarımız ve garaj giriş ücretleri ile  ilgili şoför esnafına  iyileştirmeler yapılırsa çok mutlu oluruz. Bizim araçlarımızın düzenli bir şekilde çalışabilmesi için taleplerimizin kısa zamanda yapılmasını bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Şoför Esnafı Dertli... Son günlerde Mazot fiyatlarındaki artış nedeni ile büyük sıkıntılar yaşayan şoför esnafı ÖTV’siz mazot desteği verilmesini Başkan KESKİN Kuşadası Şehiriçi Özel Halk Minübüsleri Kooperatifi Başkanı Musta
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET