Eşin’den Fatih Atay’a Cevap

Herşey Aydın ve Aydın halkı için…

Eşin’den Fatih Atay’a Cevap
Eşin’den Fatih Atay’a Cevap Ekspres Aydın
Advert

Bu şehrin  siyasi ve kanaat önderleri olan bizler her konu da topluma örnek olmak ile mükellefiz . Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’ın bugün yapmış olduğu basın açıklamasını bir talihsizlik olarak görüyorum , zira bizim gibi kamuoyunun önünde ki insanların dedikodu ve duyumlarla insanlar hakkında karalama yapması ve  iftira atması  çok çirkin bir davranıştır. Tarafımıza atılan bu iftiraya ve itibar suikastine karşı avukatlarımız savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır. Bu suçun cezasız kalmasına müsaade etmeyeceğiz. Söke spor , Efeler spor , Büyükşehir Belediye Spor , Yıldız Spor , Çine Madran Spor hepsi Aydın’ımızın güzide takımlarıdır.

 

             Geçen yıl Bal Liginde son ana kadar Kuşadası Spor ile mücadele ettik. Kuşadası Spor şampiyon olduktan sonra play-off maçlarında 3.lige çıkmasını canı gönülden destekledik . Eşin Group Söke Spor olarak bugün itibari ile  bizim açımızdan Bal ligi sona ermiştir. Teknik ekibimize , futbolculara , taraftarlara ve Söke halkına canı gönülden teşekkür ediyorum.

             Bal gibi şampiyonu olan Efeler Spor futbolcularını ve taraftarını tebrik ediyorum. İnşallah Kuşadası Spordan sonra Efeler Sporu  3.lige taşımak için tüm Aydın halkı olarak kenetleneceğiz ve Efeler Sporu 3. Ligde göreceğiz.

            Herşey Aydın ve Aydın halkı için…

Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay Efeler spor Eşin Group Söke Spor Büyükşehir Belediye Spor Çine Madran Spor Yıldız Spor Eşin’den Fatih Atay’a Cevap Herşey Aydın ve Aydın halkı için…
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”