Advert

EŞİN, NAZİLLİ BELEDİYESPOR'A SPONSOR OLDU

Aydın'ın tanınan ve sevilen iş insanı, Eşin Group Yön. Kur. Bşk. Rıdvan Eşin, spora ve sporcuya desteğini her daim sürdürüyor.

EŞİN, NAZİLLİ BELEDİYESPOR'A SPONSOR OLDU
EŞİN, NAZİLLİ BELEDİYESPOR'A SPONSOR OLDU Ekspres Aydın
Advert

Eşin, TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Nazilli Belediyespor ile Eşin Group olarak 4 yıllık isim sponsorluğu anlaşmasına imza attı. Böylece siyah-beyazlı ekibin yeni ismi Eşin Group Nazilli Belediyespor oldu.

Taraflar sözleşmeye Yıldırım Demirören Tesisleri'nde imza atarken, törene Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Kulüp Başkanı Ünal Önal ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Nazilli Belediyespor'un Aydın'ın önemli bir değeri olduğuna dikkat çeken Rıdvan Eşin, törendeki konuşmasında şu açıklamalara yer verdi:

"Aydının yıllardır Süper Lig hayali kurduğu hepimizin malumu. Bu noktada bu hedefe en yakın kulübümüz olan Nazilli Belediyespor’a katkı sunmak adına isim sponsoru olmaya karar verdik. Çocuklarımızı sokaktan çekip, enerjilerini sahada atmalarına ve mutlu birer birey olarak yaşantılarına devam etmelerine vesile olacağımız için mutluyuz. Nazilli Belediyespor sadece Nazilli’nin değil, tüm Aydın ve 18 ilçede yaşayan tüm vatandaşlarımızın takımıdır. Bu şehirden ekmeğimizi kazanıyorsak, Allah izin verdiği sürece bu şehre katkı sunmaya devam edeceğiz. Aydın, doğusundan batısına her köşesi ve her insanı değerli bir memleket.  Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın, memleketimizin geleceği ve gençlerimizin gelişimi için hayırlara vesile kılsın. Eşin Group Nazillli Belediyespor'umuza Süper Lig yolunda başarılar dileriz."

Eşin Group Yön. Kur. Bşk. Rıdvan Eşin TFF 2. Lig Beyaz Grup Nazilli Belediyespor
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”