Reklamı Geç
Advert
Advert

Güçlü kadınlar kanserden bile korkmayıp topluma örnek amaçlı güzel mesajlar veriyor

Cumhuriyet Halk Partisi Söke Kadın Kolları başkanı Sn. Aylin Özcan Altındiş” Kuşadası’ında Kemoterapi

Güçlü kadınlar kanserden bile korkmayıp topluma örnek amaçlı güzel mesajlar veriyor
Güçlü kadınlar kanserden bile korkmayıp topluma örnek amaçlı güzel mesajlar veriyor Ekspres Aydın
Advert

Kuşadası’ında Güzel Şeyler de Oluyor.

Kemoterapi tedavisi görerek saçları dökülen kanser hastalarına verdiği destek ve moral ile Aydın yerel basın ve ulusal haber ajans’larının gündeminden düşmeyen Kenan KAYA yaptığı güzel çalışmalarla gönüllere taht kurmaya devam ediyor.

Güçlü kadınlar kanserden bile korkmayıp topluma örnek amaçlı güzel mesajlar veriyor.

Bunlardan bir tanesi de değerli başkanımız Cumhuriyet Halk Partisi  Söke Kadın Kolları başkanı Sn. Aylin Özcan Altındiş” Kuşadası’ında Kemoterapi tedavisi yüzünden saçları dökülen kadınlara ve Lösemi tedavisi gören çocukların mutsuzluklarını mutluluğa dönüstüren onlara en zor zamanlarinda en ozel hediye peruk ile umut olan Kenan Kaya’ya kendim ve tüm hasta Kadınlar adına teşekkür ederim Kenan bey dileğim yapmış olduğunuz bu farkındalık projenizin tüm Ülke’de yaygınlaşması özellikle lösemi hastası minik kalplere dokunuşunuz takdire şayan teşekkür ediyorum dedi.

  

Cesur yürekli CHP. Söke kadın kolları başkanı Aylin Özcan Altındiş’in  örnek davranışını öncelikle kutluyorum. Güçlü kadınlar hep umut ve gelecekdir.Yüreği ve kalbi gibi kendi de  güzel Cumhuriyet Halk Partisi  Söke Kadın Kolları başkanımıza kendisi  için özenle hazırladığımız peruğumuzu kendisine takdim edebilme fırsatı buldum,göz önünde takip edilen bir kişi olması günümüz kadınlarına  kanserden bile korkulmaması gerektiğini buradan hediyemiyemizi kabul ederek  topluma güzel mesajlar vermesi bizleri gururlandırdı, teşekkür ediyorum.

 

 

Kuşadası’ında Güzel Şeyler de Oluyor Güçlü kadınlar kanserden bile korkmayıp topluma örnek amaçlı güzel mesajlar veriyor. Cumhuriyet Halk Partisi Söke Kadın Kolları başkanı Sn. Aylin Özcan Altındiş
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET