Advert

Adamlık KİM, Siz KİM ,Gazetecilik KİM..?

Aydın Post Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erman çetin “ mal bulmuş mağribi gibi” benim canlı yayında ( Ümit Özdağ ın Terörle ilintili sözlerine ) inşallah dememi hayretler içinde karşılamış

Adamlık KİM, Siz  KİM ,Gazetecilik KİM..?
Adamlık KİM, Siz  KİM ,Gazetecilik KİM..? Ekspres Aydın
Advert

Gazetecinin Sorduğu soruya saygısı olmayan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Gazeteci Yazar Ergün Poyraz için Belediyesi önünde açıklama yapmasının doğru olmadığı halde Kuşadası Belediyesi önünde Kuşadası Belediye Başkanı ve yetkililerini ziyaret etmeden yaptığı basın açıklaması sırasında Kuşadası yerel basın mensubu arkadaşların sorduğu sorulara, çok sert biçimde sen kimsin sen nerden biliyorsun ben seni zaten tanıyorum gibi cümlelerle adeta azarlıyor havası yaratması programı takip eden vatandaşlar tarafından da kınandı.

Bilindiği üzere Dünyaca ünlü yazar  Sara Gül Özpak’ın bir dönem yanında OFİS BOY ve  getir götür işlerini yapan sözde  yazar Ergün Poyraz için açtığı davayı kazanmıştı. Kuşadası Gazeteciler Derneği Başkanı  Gazeteci İskender  AVCI Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ a basın açıklaması yaparken sorduğu soruda “yanında durduğunuz ve savunduğunuz Ergun Poyraz ın bir çok tehdit ve hakaret davasından yargılandığını biliyormusunuz? sorusuna Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ çok sert biçimde sen kimsin sen nerden biliyorsun ben seni zaten tanıyorum gibilerinden adeta azarlayarak diğer gazeteci arkadaşlarında soru sormalarını engelleme çabası içine girdiği görüldü.

 Kuşadası Gazeteciler Cemiyet Başkanı İskender AVCI “Gazeteciler soru sorar Siyasetçiler uslubuyla cevap verir” Kuşadasında yaşayan ve Kuşadası’nda Gazeteciler Cemiyet halen başkanlığı yapan bir yerel gazeteci olarak  bende orada canlı yayın yaptığım esnada sorular sordum Sayın Özdağ oldukça sert bir üslupla cevapları verdi  ve terörle ilintili bir kısım konuşmasına inşallah demiş olmam Aydın yerel basınından meslektaşımız  Erman Çetin i rahatsız etmiş konuyu habere taşımış.

Aydın Post Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erman çetin “ mal bulmuş mağribi gibi” benim canlı yayında ( Ümit Özdağ ın Terörle ilintili sözlerine )  inşallah dememi hayretler içinde karşılamış

Bu meslektaşımızın yaptığı “ ayıp ve aymazlıktır” ne dememi bekliyor du iyi oldu maşallahmı demem gerekiyordu.

Terör kimden ne şekilde gelirse gelsin kime karşı olursa olsun lanetliyorum.

Erman Çetin ve onun gibi düşünenleride Allaha havale ediyorum Sayın Ümit Özdağ ın konuşma  bitiminde İnşallah demem çokmu  rahatsız etti sizleri.

Ne diyecektim bravo helal olsun mu  diyecektim.

Rezilsiniz, siliksiniz terbiyesizsiniz .

Evet Bir daha diyorum Terör kimden gelirse gelsin ister içinde Siyasetçi olsun olmasın karşısındayım

Adamlık kim, Siz  kim ,gazetecilik kim.????"dedi.

 

 Bahsi olan Aydın Post haber'inin bir kısmı.

Ergün Poyraz’a karşı tutum ve davranışları negatif olduğu bilinen Kuşadalı gazeteci İskender Avcı’nın, Ümit Özdağ’ın Poyraz için konuştuğu sırada “Bu saldırıya cesaret edenleri, cesaret edenlerin siyasi ve terör bağlantılarını tek tek ortaya koyacağız” dedikten sonra “inşallah” demesi izleyenleri de şaşırttı.

 

Özel Haber

Hasan Debreli KACAR

 

Aydın Post Gazetesi Erman çetin Ümit Özdağ Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Gazeteci Yazar Ergün Poyraz Kuşadası Gazeteciler Derneği Kuşadası Gazeteciler Derneği Başkanı Gazeteci İskender AVCI Zafer Partisi
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”