Reklamı Geç
Advert
Advert

Tatilcilerin bayram dönüş yolculuğu başladı

Tatilcilerin bayram dönüş yolculuğu başladı Ramazan Bayramın son gün tatili için geldikleri Kuşadası'ndan ayrılan tatilcilerin geri dönüş yolculuğunda Kuşadası İzmir karayolunda trafik yoğunluğu oluştu

Tatilcilerin bayram dönüş yolculuğu başladı
Tatilcilerin bayram dönüş yolculuğu başladı Ekspres Aydın
Advert

Tatilcilerin bayram dönüş yolculuğu başladı Ramazan Bayramın son gün tatili için geldikleri Kuşadası'ndan ayrılan tatilcilerin geri dönüş yolculuğunda Kuşadası İzmir karayolunda trafik yoğunluğu oluştu.

- Tatilcilerin bayram dönüş yolculuğu başladı

AYDIN - Ramazan Bayramın son gün tatili için geldikleri Kuşadası'ndan ayrılan tatilcilerin geri dönüş yolculuğunda Kuşadası İzmir karayolunda trafik yoğunluğu oluştu.

4 günlük Ramazan Bayramı tatilinin bugün itibariyle sona ermesiyle yerli turistlerden yarın mesaiye başlayacak olanlar evlerine geri dönmeye başladı.

 

Kuşadası'nda geri dönüşlerin başlamasıyla Kuşadası İzmir karayolunda trafik yoğunluğu oluştu. Kuşadası'na geliş yollarında trafik yoğunluğunun az olduğu görülürken gidiş yolunda bulunan Davutlar kavşağı, Tütüncüler kavşağı ve Kuştur kavşağında ise yoğunluk oluştu. Tatil için Kuşadası'na gelen Nuray Göze, "Her yaz Kuşadası'na zaten geliyoruz, İzmir'de yaşıyorum. Bayram 'da ayrı bir kalabalık olmuş, Kuşadası her geçen gün değişiyor, güzelleşiyor Kuşadası'nı seviyorum" diye konuştu.

Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET
KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL ZİYARET