BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN KUŞADASI KATILIMCI KADIN HAREKETİ DERNEĞİ’NE ZİYARET

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Katılımcı Kadın Hareketi Derneği’ni ziyaret etti. Dernek üyelerine yaşama geçirdikleri projeler hakkında bilgi veren Başkan Ömer Günel, “Tüm çalışmalarımızı kentimizin daha güzel yarınlara sahip olması için yapıyoruz” dedi.

BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN KUŞADASI KATILIMCI KADIN HAREKETİ DERNEĞİ’NE ZİYARET
BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN KUŞADASI KATILIMCI KADIN HAREKETİ DERNEĞİ’NE ZİYARET Ekspres Aydın
Advert

Göreve geldiği günden bu yana Kuşadası’nı ortak akılla yönetmek için dernek, sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarıyla yakın temas kuran Başkan Ömer Günel, Kuşadası Katılımcı Kadın Hareketi Derneği’ni ziyaret etti. Derneğin Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan ofisinde yönetim kurulu ve üyelerle bir araya gelerek Kuşadası’nda gerçekleştirdikleri alt ve üst yapı yatırımları hakkında bilgi verdi. Ardından üyelerden kente yapılacak doğalgaz yatırımlarıyla ilgili gelen soruları yanıtladı.

Kuşadası Katılımcı Kadın Hareketi Derneği Başkanı Füsun Fidan, Başkan Ömer Günel’i ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “Başkanımız Kuşadası’ndaki kadın derneklerini hiçbir zaman yalnız bırakmıyor. Sorun ve talepleriyle çok yakından ilgileniyor. Kendisine kentimize yaptığı hizmetlerden ötürü çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ömer Günel ise “Kuşadası Katılımcı Kadın Hareketi Derneği, benim için çok önemli. Çünkü Kuşadası’nda kadınlarımızın her alanda etkin bir rol alması için kuruldu. Ben sivil toplum kuruluşları ile derneklerin iktidarı denetlediğine ve kimi zaman da iktidarda etkin roller üstlendiğine inanıyorum. Kadınların yer aldığı her oluşumu desteklemeye her zaman hazırız. Kuşadası Belediyesi olarak tüm çalışmalarımızı kentimizin daha güzel yarınlara sahip olması için yapıyoruz” diye konuştu.

BAŞKAN ÖMER GÜNEL KUŞADASI KATILIMCI KADIN HAREKETİ DERNEĞİ’
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”