GERMENCİK'TE ESNAF'IN YÜZÜ GÜLÜYOR

Germencik Esnaf Odası Başkanlığı görevine geldiği süre boyunca sorunun değil çözümün bir parçası olduklarını sözlerine ekleyen Başkan BALAT

GERMENCİK'TE ESNAF'IN YÜZÜ GÜLÜYOR
GERMENCİK'TE ESNAF'IN YÜZÜ GÜLÜYOR Ekspres Aydın
Advert

Germencik Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Bilgin Balat  alışılmışın dışına çıkarak sıradışı bir oda başkanı olduğu nu kanıtladı.

 

Esnaf'nın derdiyle dertlenen neredeyse hiç bir ilçe'de yapılmayanı yaparak, diğer ilçe esnaf oda başkanlarına örnek teşkil edecek davranışı ile ilçe esnaf'ından tam not aldı.

 Germencik Esnaf Odası Başkanı Bilgin BALAT ürünlerinde şeker kullanan esnaf’ın şeker fiyatlarının artması sonucunda şekere ulaşamadıklarını ve artan şeker fiyatları nedeniyle zor durumda olduklarını belirterek artan maliyetin enflasyonist bir baskı yaratmaması için piyasa fiyat’ının %50 altına Ürünlerinde şeker kullanan esnafına şeker temin etmesi  ile ilçe esnafın danda tam aldı.

şeker fiyatlarının artması ve esnafının şeker’e daha ucuz ulaşabilmesi için çalışmalar yürüten Başkan BALAT  Türkiye Şeker Fabrikalarının piyasaya arz miktarını artırması ve üreticiye uygun fiyatlı şeker satışı yapması çağrısında bulundu.

Gayretlerimizin karşılık bulması tüm ekonomik aktiviteye olumlu yansır”

Germencik Esnaf Odası Başkanlığı görevine geldiği süre boyunca sorunun değil çözümün bir parçası olduklarını sözlerine ekleyen Başkan BALAT , “Göreve geldiğimiz günden bu yana Germencik Esnaf Odası Başkanı olarak , sorunun değil çözümün parçası olma kültürü ile hareket ediyor ve üyelerimizin ticari faaliyetlerini yürütürken karşılaştıkları engelleri aşmalarına yardımcı oluyoruz. Ne yazık ki son yıllarda yaşanan salgın, enerji ve hammadde maliyetleri, enflasyon, savaş gibi birçok etken işletmelerimizi her zamankinden daha fazla sorunla mücadeleye zorladı. Biz de üyelerimizin bu zorlu mücadelede en iyi, en güçlü yol arkadaşı, çözüm ortağı olmaya gayret gösteriyoruz. Gayretlerimizin karşılık bulması tüm ekonomik aktiviteye olumlu yansıyacağından karar vericilerin de bu gayretimizde yanımızda olmalarını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

              HASAN DEBRELİ KACAR

 

 

Germencik Esnaf Odası Başkanlığı Başkan BALAT şeker Esnaf' Germencik Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Bilgin Balat
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”