Advert

Kuşadası’nda Karedeniz Kafe Açıldı

Karadeniz Cafe Üniversite Öğrencilerinin de uğrak yeri oldu

Kuşadası’nda Karedeniz  Kafe Açıldı
Kuşadası’nda Karedeniz  Kafe Açıldı Ekspres Aydın
Advert

Adnan Menderes Bulvarı Şevki Hasırcı Meydanı  Yapıkredi Bankası yanında Şölen Market’in   Üstü ikinci katta açılan Karadeniz Cafe Üniversite Öğrencilerinin de uğrak yeri oldu.

Ali KAMBUROĞLU  ve Mehmet ÇELİK ortaklığında kurulan Karadeniz Cafe ‘de ürünler  Üniversite Öğrencilerine neredeyse  %50 indirimli…Ayrıca öğrenciler için aparatif türü ve sıcak yiyecek içecek çeşitlerinin bol ve fiyatların Üniversite’de okuyan öğrenciler’e  %50 indirimli olması,aynı zaman’da vakit geçirebilecekleri ,Wifi internet ve Lig tv’ninde bulunduğu nezih bir ortam….

Kuşadası  turizm bölgesi olduğu için dış mekanlarda bir sabah kahvaltısının bile 100 lira olduğunu düşünürseniz Ünüversite Öğrencilerinin barınma ve beslenme sorunun çok büyük olduğu ilçemizde Ali KAMBUROĞLU  ve Mehmet ÇELİK ortaklığında kurulan Karadeniz Cafe ‘de Sabah kahvaltısı 22,5 lira,Nescafe ,çay gibi sıcak içeceklerin 3 lira gibi  olması öğrencilerin bu zor hayat şartlarında Karadeniz Cafe ‘de en azından günlük yiyecek, içecek ve arkadaşları ile oturup vakit geçirebilecekleri  çok güzel bir ortam sunulmuş.

Ali KAMBUROĞLU  ve Mehmet ÇELİK ortaklığında kurulan  Karadeniz kafe yaklaşık bir hafta öncesinde yavaş yavaş hizmete açtık. Burada kafe kısmımız aktif bir şekilde çalışıyor. Özellikle restaurant kısmında üniversitemizin akademisyenlerinin rahatça gelip öğle yemeklerini yiyebileceği, belki toplantılarını yapabilecek bir konsept ayarladık. Aşağı kat kafe kısmı. Öncelikle öğrencilerin rahatını düşündük. kafe olarak hizmet vermeye başladık. Genel olarak bu Kuşadası’ında ilk olmasından kaynaklı bizim misyonumuzda genelde üniversitede görev yapan tüm çalışanlara, tüm akademisyenlere, eğitim alan tüm öğrencilere kaliteli hizmeti vermek. Burada onları bir aile ortamında ağırlamak, sağlıklı besinler vermek, mutlu olmalarını sağlamak genel amacımız böyle. Öğrenciler böyle kafeye oldukça fazla ihtiyaç duydukları için onlar için gerçekten hoş bir şey oldu. O yüzden onlar bize çok sıcak yaklaşıyorlar” dedi.

Hasan Debreli Kacar

Ekspres Aydın Gazetesi

Ada Meclisi Gazetesi

 

Kuşadası’nda Karedeniz Kafe Açıldı Karadeniz Cafe Üniversite Ali KAMBUROĞLU Mehmet ÇELİK
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”