Advert

İYİ PARTİ’DEN SERT AÇIKLAMA

İYİ Parti Kuşadası İlçe Başkanı Hayati Atlı, Zafer Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar’ın sosyal medya hesabı üzerinden yayımladığı açıklamaya sert tepki gösterdi.

İYİ PARTİ’DEN SERT AÇIKLAMA
İYİ PARTİ’DEN SERT AÇIKLAMA Ekspres Aydın
Advert

İYİ Parti Kuşadası İlçe Başkanı Hayati Atlı’nın açıklaması şöyle:

‘Kamuoyuna anlatacak bir hikayesi ve gelecek tasavvuru olmayanlar dikkat çekmek için sağa sola saldırır. Tıpkı Zafer Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar gibi. Dedikodu üzerinden hareketle sosyal medyadan İYİ Parti’ye ve İYİ Partililere saldırmış. Üstelik tam da kendisine yakışan bir seviyeyle (!) Bir bilge büyüğümüzün söylediği gibi ‘Bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye’. Söylediklerine cevap vermeyeceğim. Sadece Yunus Emre’nin sözlerini hatırlatacağım. ‘Edebim el vermez edepsizlik edene, susmak en güzel cevap edebi elden gidene” dedi.

Öte yandan İYİ Partili Belediye Meclis Üyesi Volkan Alkış da yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ben 2010-2012 yılları arasında, kumpas balyoz ve İstanbul Askeri Casusluk davalarında öz ağabeyimi Beşiktaş Adliyesi koridorlarında ve bahçesinde çok bekledim. Dışarıdakilerin halini anlarım. Sizler o zamanlar sosyal medyadan klavye delikanlılığı yapıyordunuz. Duruş ve ilke dersi vermeye çalışan zavallılar! Siz daha düne kadar bugün küfür ettiğiniz Erdoğan’a oy istiyordunuz. Fikirleriniz ve adamlığınızla gündeme gelmeye çalışın. İYİ Parti’nin üzerinden değil” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Kuşadası İlçe Başkanı Hayati Atlı Zafer Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”