Advert

AKP İLÇE BAŞKANI HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

Hem Başkan GÜNEL Hemde KUSAV Başkanı Levent KÖYLÜ "AKP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe hakkında suç duyurusunda bulundu"bilgileri Kuşadası gündemine damgasını vurdu

AKP İLÇE BAŞKANI HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU
AKP İLÇE BAŞKANI HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU Ekspres Aydın
Advert

KUŞADASI BELEDİYESİ İFTİRA İÇERİKLİ AÇIKLAMALARI YARGIYA TAŞIDI

Kuşadası Belediyesi’nin kurumsal, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ve KUSAV Başkanı Levent Köylü’nün de bireysel olarak AKP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe hakkında suç duyurusu yapıldığı bilgisine ulaşıldı.

HEM KURUMSAL HEM BİREYSEL
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Belediyesi ve çalışanlarına yönelik iftira içerikli açıklamaları nedeniyle AKP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe hakkında suç duyurusunda bulundu.
Kuşadası Belediyesi, 3. Uluslararası Neopolis Heykel Sempozyumu ve yapılan heykel çalışmaları ile ilgili basına iftira ve karalama içerikli açıklamalar yapan ve haksız ithamlarda bulunan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gökçek için suç duyurusunda bulundu. 
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gökçek’in Kuşadası Belediyesi çalışanları ve Kuşadası Belediye Başkanı ve KUSAV Başkanı Levent Köylü hakkındaki iftira içerikli açıklamalarına karşılık Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ve KUSAV Başkanı Levent Köylü de hem kurumsal hemde bireysel olarak AKP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe ve yayını yapan medya organları hakkında suç duyurusunda bulundu.

 

KUŞADASI BELEDİYESİ İFTİRA İÇERİKLİ AÇIKLAMALARI YARGIYA TAŞIDI Kuşadası Belediyesi kurumsal Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel KUSAV AKP Kuşadası AKP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe 3. Uluslararası Neopolis Heykel Semp
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”