BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN AK PARTİ İLÇE BAŞKANI HAKKINDA BİR SUÇ DUYURUSU DAHA

“AKP’Yİ SANDIK KORKUSU SARDI”

BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN AK PARTİ İLÇE BAŞKANI HAKKINDA BİR SUÇ DUYURUSU DAHA
BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN AK PARTİ İLÇE BAŞKANI HAKKINDA BİR SUÇ DUYURUSU DAHA Ekspres Aydın
Advert

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, AK Parti Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe hakkında bir kez daha suç duyurusunda bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gökçe’nin Kuşadası Belediyesi ve KUSAV ile ilgili gerçek dışı iddialarını yargıya taşıyan Başkan Ömer Günel “İftiracılara karşı hukuki mücadelemiz sürecek. Mustafa Gökçe milletvekilliği primini bizim üzerimizden yapmaya çalışmaktadır. Ancak kendisinden buradan ekmek çıkmaz. Haydi başka kapıya” dedi.

“Henüz Kendi  Yaşadığı Mahalleyi Tanımayandan Milletvekili Olmaz”

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Mustafa Gökçe’nin Kuşadası Belediyesi ve KUSAV iş birliğinde düzenlenen 3. Kuşadası Uluslararası Neopolis Heykel Sempozyumu ile ilgili yaptığı açıklamanın yalan ve iftiraya dayandığını ifade ederek,“ Tüm ziyaret alanı balık restoranları olan Sayın Mustafa Gökçe’ye tavsiyem milletvekili adayı olacaksa öncelikle milli bayramlarda yer almalı, nimetlerinden faydalandığı Cumhuriyetimizin kuruluşunu kutlamalı ve bu Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e saygı duymalıdır. Ticari işletmesinin bulunduğu Yavansu mahallesini bile henüz tanımayan sayın Gökçe’nin milletvekili adayı olması için önce  tüm Aydın’ı gezerek sorunlarını öğrenmeye davet ediyorum. 

Ülkemizi yangın yerine çeviren, halkımızı her geçen gün yoksullaştıran uygulamaların mimarı olan AKP’nin sandıkta yaşayacağı hezimetin korkusu ile hareket ederek, siyasi etikle bağdaşmayan, yalan ve iftiraya dayalı iddialarını, hiçbir beis görmeden kamuoyu ile paylaşan AKP Kuşadası İlçe Başkanı Sayın Mustafa Gökçe’nin bizim üzerimizden pirim yapmasına izin vermeyeceğim. Ona buradan iş çıkmaz. Haydi başka kapıya.  Her kim olursa olsun iftiracılara karşı hukuki mücadelemiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de devam edecektir” dedi.

AKP’Yİ SANDIK KORKUSU SARDI BAŞKAN ÖMER GÜNEL AK PARTİ İLÇE BAŞKANI SUÇ DUYURUSU
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”