Kuşadası Belediyesi Her Yerde Hizmet Peşin’de Sayın Gökçe ya Sen Neredesin..!

Kuşadası’nda bazı mesnetsiz haberlerin arkasına takılıpta paylaşımlarla uğraşacağına bulunmuş olduğun MAKAM’IN HAKKINI HAKKI’NI VER ilçe’ne hizmeti kendine düstur edin Sayın Gökçe...!

Kuşadası Belediyesi Her Yerde Hizmet Peşin’de  Sayın Gökçe ya Sen   Neredesin..!
Kuşadası Belediyesi Her Yerde Hizmet Peşin’de  Sayın Gökçe ya Sen   Neredesin..! Ekspres Aydın
Advert

BAŞKAN ÖMER GÜNEL TALİMAT VERDİ  EĞİTİM’İN ÖNÜNDEKİ ÇAMUR ENGEL’İNİ BELEDİYE KALDIRDI

Bu haberi Okudum..Nevrim döndü..

 Sizin O koltuklarda oturma amacınız acaba nedir sormak isterim sayın Gökçe... Selfi Çekilmekmi..?

Kuşadası belediyesi her yerde hizmet peşin’de sayın Gökçe ya sen   neredesin..!

Kuşadası’nda bazı mesnetsiz haberlerin arkasına takılıpta paylaşımlarla uğraşacağına bulunmuş olduğun MAKAM’IN HAKKINI HAKKI’NI VER  ilçe’ne hizmeti kendine destur edin Sayın Gökçe.

Bak Okullar,Hastaneler Resmi Kurum ve kuruluşlar senin emrinde ama hizmet açısından sıfır, dökülüyor vatandaşlar ve Çocukları her konu da mağdur o kadar haber yaptık .. Hadi Okullara Ömer Başkan Anında Çözüm buluyor…!  Ama dönde şöyle bir  Hastaneye bak.. Doktor yok Doktor.. Tuvaletler leş gibi insan’a verilmesi gereken değer sizce bumu olmalı, neyse bu konuyada bir sonraki yazıda İnşallah..

Yaptığın paylaşımlarla CHP li Kuşadası belediyesinde  yolsuzluk ve usulsüzlük var diye bağıracağına hizmet  hizmet var diye bağır bence ,çamur atarak yapılan hizmetleri engelleyemezsiniz boşuna uğraşmayın AKP ye Kuşadası Belediye’sinden  size ekmek çıkmaz bence kendinize başka uğraşacak şey bulun mesela ülke yangın yerine dönmüş insanlar perişan olmuş herkes geçim derdine düşmüş cemaatler, dergahlar, tarikatlarda sapıklıklar almış başını gidiyor bunlarla uğraşın .
Şu haberi okumanızı önemle rica ediyorum, hiç olmazsa yapılan hizmetlerden feyz alır belki sizde ilçeniz Kuşadası için bir şeyler yapma mücadelesine girersiniz..

Bu Çocuklar Bizim.. Kusadası Halkı’nın çocukları.. Bakın Başkan Günel neler yapmış sayın Gökçe..!

Kuşadası’nda hafta boyunca süren sağanak nedeniyle Değirmendere Mahallesi’nde bulunan Adviye – Ertuğrul Acun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bahçesini su bastı. Kentte etkili olan sağanak nedeniyle bahçesini su basan Adviye – Ertuğrul Acun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yardımına Kuşadası Belediyesi koştu, Öğrenciler, bahçede oluşan su birikintileri yüzünden dersliklere giriş ve çıkışta zorluklar yaşadı. Havanın normalleşmesinden sonra su birikintileri kurudu, ancak bu kez de bahçe çamur deryasına döndü. Duruma tepki gösteren öğrenciler, ‘Daha önceden meteoroloji tarafından yağmurun yağacağı duyuruldu. Buna rağmen yetkililer hiçbir önlem almadı. Çoğu arkadaşımız evlerine gidemeyip okulda mahsur kaldı…!

Sayın Gökçe Sen ne yaptın?

Kuşadası Belediyesi Her Yerde Hizmet Peşin’de Sayın Gökçe ya Sen Neredesin..! akp chp Mustafa Gökçe Kuşadası Ak Parti
Advert
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”