Advert

CHP İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları ve üyeleri Karacasu’da sıkmadık el çalmadık kapı bırakmadı

Program kapsamında Pazar esnafını gezen ve çarşı esnafına hayırlı işler dileyen CHP’li kadınlar STK’lar ile bir araya geldi.

CHP İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları ve üyeleri Karacasu’da  sıkmadık el çalmadık kapı bırakmadı
CHP İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları ve üyeleri Karacasu’da  sıkmadık el çalmadık kapı bırakmadı Ekspres Aydın
Advert

Ziyaretin ardından CHP İlçe Başkanı Cengiz Cumralı’yı ziyaret eden Özdemir ve beraberindekiler partiye yeni üye olan vatandaşlara rozet taktı.

“ÇOK VERİMLİ BİR PROGRAM OLDU”

CHP Kadın Kolları Aydın İl Başkanı Ayşe ÖZDEMİR” CHP Aydın Kadın Kolları olarak, 17 ilçe Kadın Kolu Başkanlarımız ile bugün ,Karacasu İlçe Kadın Kolu Başkanımız Pınar Üvez ve yönetiminin hazırlamış olduğu proğram ile önce,Pazar esnafı, çarşı esnafı, ADD Başkanı İsa Çetin , Körler derneği başkanı Ekrem Önem, İYİ pari Kadın Kolu Başkanı Nihal Deliktaş’ı ziyaret ettik. Pazar esnafımızın ve çarşı esnaflarımızın, vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. İktidara geldiğimizde partimizin çözüm önerilerimizi ve  Aile Destekleri Sigortasını  anlattık. Daha sonra İlçe başkanlığında Karacasu ilçe Başkanımız Cengiz Cumralı ve yönetimini, ziyaret ettik.Partimize üye olan kız kardeşlerimizin rozetlerini takarak aramıza hoşgeldiniz dedik. İlçe Kadın Kolu başkanlarımızla aylık çalışmalarımızın konuşulduğu toplantımız çok verimli geçti.  İlçe başkanımız Cengiz Cumralı ve Yönetimine, Kadın Kolu Başkanımız Pınar Üvez ve yönetimine bugünkü  çalışma proğramı  ve ev sahipliği için çok teşekkür ederiz.

CHP İlçe Başkanı Cengiz Cumralı Özdemir CHP Kadın Kolları Aydın İl Başkanı Ayşe ÖZDEMİR CHP Aydın Kadın Kolları
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Gazeteci, sunucu ve yazar Halit Kıvanç, 97 yaşında hayatını kaybetti
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”
Dışarıda kara kış, Kuşadası’nda dayanışma var”