Reklamı Geç
Advert
Advert

CHP Germencik karıştı

CHP Germencik İlçe Örgütü'nü, Başkan Hasan Toker ve 3 yöneticinin 'Büyükşehir Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz?' anketinde MHP'li Aday Ümmet Akın'a oy vermesi karıştırdı. Gençlik Kolları İlçe Başkanı Onur Kocabaş ise, birlik ve beraberliğin sağlanmasında, üstlerine düşen her göreve hazır olduklarını açıkladı.

CHP Germencik karıştı
CHP Germencik karıştı Ekspres Aydın
Advert

Aydın'da bir internet sitesinin düzenlediği 'Büyükşehir Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz?' anketinde, CHP Germencik İlçe Başkanı Hasan Toker ve 3 yönetim kurulu üyesinin, partisinin adayı Özlem Çerçioğlu yerine MHP'li aday Ümmet Akın'a oy vermesi tepki çekti. Parti tabanından, Toker ve yönetimine yönelik istifa sesleri yükselmeye başladı. Toker ise, Akın'a yanlışlıkla oy verdiğini iddia ederek, kendisini savundu.
"HER GÖREVE HAZIRIZ"
CHP Germencik Gençlik Kolları İlçe Başkanı Onur Kocabaş ise, isim vermeden Toker ve 3 yöneticiyi eleştirdi. Kocabaş, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
"Bazı ilçe yöneticilerinin sosyal medyada yapılan ankette partimiz dışından bir adaya oy kullanmasının bir açıklaması yoktur. Parti tabanında bu olayın bir rahatsızlığa neden olduğu aşikardır. Ama şunu herkes bilsin ki CHP Germencik Gençlik Örgütümüz dimdik ayaktadır. Partimizin belirlediği dışında hiçbir adaya destek verilmeyeceğinden, partimizin adayının ise her zaman arkasında olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Aydın Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde ise Sayın Özlem Çerçioğlu’na tam desteğimiz sürecektir. Gençlik Kolları olarak ilçemizde birliğimizi bozmaya çalışan ve buna yeltenen kim olursa olsun duruşumuz net ve keskindir. Birlik ve beraberlik noktasında gençlik kolları olarak da üstümüze düşen her göreve önceden olduğu gibi simdi de hazırız."dedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili