Reklamı Geç
Advert
Advert

METEOROLOJİ'DEN SOĞUK HAVA UYARISI!

Bölgemiz yarından itibaren Karadeniz üzerinden gelen soğuk havanın etkisine gireceği ve hava sıcaklıklarının hissedilir derecede azalacağı tahmin ediliyor.

METEOROLOJİ'DEN SOĞUK HAVA UYARISI!
METEOROLOJİ'DEN SOĞUK HAVA UYARISI! Ekspres Aydın
Advert

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, yarından itibaren bölgemiz Karadeniz üzerinden gelen soğuk havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor. Mevsim normalleri civarında seyreden hava sıcaklıkları hissedilir derecede ( 6-12) derece azalarak mevsim normallerinin altına inmesi bekleniyor. 

Soğuk havayla birlikte, Bölgenin kuzey kesimlerinde ( Balıkesir,  Çanakkale)  görülecek yağmurun yüksek kesimlerde yer- yer karla karışık yağmur şeklinde görüleceği tahmin ediliyor. 

En yüksek hava sıcaklıklarının; İzmir'de 11-12, Aydın'da 17-18, Manissa'da 12-13, Balıkesir 9-10 ve Çanakkale;'de 9-10 derecelere, gece en düşük sıcaklıkların ise bölgemiizin iç ve kuzey kesimlerinde 0 derece ve altına düşmesi bekleniyor. Başta tarımsal üretimle uğraşan vatandaşlarımız olmak üzere ilgililerin ani sıcaklık düşmesinin yaratabileceği olumsuluklara karşı ( don olayı ve buzlanma) dikkatli ve tedbirli olmaları istendi

Meteoroloji Soğuk Hava
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili