Advert

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Köşk Belediye Başkan Aday Adayı Yaşar Baş, Köşk'ü şahlandırmak için hazırladığı projelerini, partisinin Aydın milletvekilleri ile paylaştı.

Ekspres Aydın
Advert

AK Parti'ye Köşk Belediye Başkan aday adaylığı için başvurmasının ardından, sahaya inen iş adamı Yaşar Baş, partisine daha fazla oy kazandırmak için yaptığı çalışmaları daha da yoğunlaştırdı. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip talep ve sorunlarını dinleyen Baş, çalışmalarına AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Metin Yavuz, Bekir Kuvvet Erim ve Rıza Posacı'yı ziyaret ederek, devam etti. Ankara'ya çıkartma yapan Baş, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde bir araya geldiği milletvekilleri ile Köşk'ü şahlandırmak için hazırladığı projelerini paylaştı. Baş’ın projelerini dinleyen milletvekilleri de, kendisini aday adaylığından dolayı tebrik ederek, çalışmalarında başarı diledi.

"GELİŞECEK, KALKINACAK VE ŞAHLANACAK"

Ankara'da temaslarını sürdüren Köşk Belediye Doğanspor Kulübü Başkanı Yaşar Baş, "Köşklü hemşerilerimize hizmet etmek için çıktığımız bu yolda, durmaksızın çalışıyoruz. Amacımız hemşerilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve kendilerini mutlu etmek. Bu anlamda ekibimle birlikte çok güzel projeler hazırladık. Projelerimiz hayat buldukça Köşk’ümüz gelişecek, kalkınacak ve şahlanacak. Hazırladığımız projelerin bir kısmını, ziyaret ederek milletvekillerimizle paylaştım. Projelerimizi dinleyen vekillerimizin yüzlerinde gördüğüm memnuniyet ifadesi, bizlere doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi. Bundan sonraki süreçte daha fazla çalışacağım. Allah yar ve yardımcımız olsun" diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili