Reklamı Geç
Advert
Advert

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Antalya Kampı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Devlet Bahçeli 2019 yerel seçimleri için İstanbul, Ankara ve İzmir'de aday göstermeyeceklerini duyurdu. Bahçeli ayrıca, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türk milletinin başarısıdır. Cumhur İttifakı'nın devamı Milli Beka için mecburidir" diye konuştu.

Ekspres Aydın
Advert

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Antalya Kampı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Devlet Bahçeli yerel seçimler için İstanbul, Ankara ve İzmir'de aday göstermeyeceklerini duyurdu.

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

"Ben diyen, bencilliğe dünyanın kendi çevresinde döndüğüne kapılan nice insan bu dünyadan gelip geçmiştir, Kendini tanımak, atasını tanımak, davasını ve değerlerini tanımak gerçek manada marifetlerin marifetleridir. Hiç kimse davadan daha önemli değildir, hiç kimse vazgeçilmez değildir. Yolda çıkan davanın önünde engeldir. Yürek yoksa akıl rotasızdır."

"VATANIMIZI VE DEVLETİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ"

"Davayı öne geçirmek yerine kendini öne çıkarmaya çalışana geçit yoktur, Tahammül yoktur. Yufka yürekliler ile çetin yollar aşılamamış, bundan sonra aşılamayacaktır. Kuru gürültüye asla pabuç bırakmayız. Vatanımızı düşünüyoruz, devletimizi düşünüyoruz Varlığı, birliği, dirliği kalıcı ve kudretli olsun diyoruz. Dün ne diyorsak bugün de aynı çizgideyiz."

"CUMHUR İTTİFAKI'NIN DEVAMI MİLLİ BEKA İÇİN MECBURİDİR"

"24 Haziran 2018'de yapılan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili genel seçiminde aziz milletimiz tercihini yapmış, bize ihmal edilemeyecek görev ve sorumluluk vermiştir. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi Türk milletinin başarısıdır. Cumhur İttifakı'nın devamı Milli Beka için mecburidir."

3 BÜYÜKŞEHİRDE DESTEĞİMİZ TAM OLACAKTIR

Milliyetçi Hareket Partisi'nin İstanbul dışında Ankara ve İzmir'de de aday göstermeyeceğini belirten Devlet Bahçeli, "Adalet ve Kalkınma Partisi'nin adayları kim olursa olsun 3 büyük şehirde desteğimiz tam olacaktır. Bu irademizde pazarlık yoktur, gizli anlaşma yoktur, al ver süreci olmamıştır. Diğer her yerde adaylarımız vardır, adaylığı belli olan dava arkadaşlarımız da çalışmalarına devam etmektedir." dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili