Advert

İncirliova Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yıldırım Beyazıt Caddesi (Koçarlı Yolu) güzergahında başlatılan modernizasyon çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

Ekspres Aydın
Advert

İncirliova Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yıldırım Beyazıt Caddesi (Koçarlı Yolu) güzergahında başlatılan modernizasyon çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

Daha önce kaldırım, aydınlatma, ağaçlandırma işleri gerçekleştirilen Koçarlı Yolunda ihtiyaç duyulan 10 bin metrekarelik parke taşı döşeme işi de bitmek üzere. Uzun yıllardır kamuoyu gündeminde yer alan ancak bir türlü yapımı gerçekleşmeyen projeyi hayata geçiren İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, "Bu caddemiz ilçemizin en işlek yollarından biridir. Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü ile imzaladığımız protokol çerçevesinde kaldırımları genişletmenin yanı sıra çevre düzenlenmesi, aydınlatma ve peyzaj çalışmalarını tamamladık. Geçtiğimiz günlerde de yaklaşık 10 metrekarelik parke taşı döşeme işini başlattık. En geç 15 Aralık’a kadar tüm çalışmalarımızı tamamlayacağımız yolumuz modern bir görünüme kavuşacaktır. Böylece gerek trafik akışı gerek ise yayaların geçişleri daha rahat sağlıklı ve sorunsuz olacaktır. Yolumuzun yapımında emeği, katkısı olan tüm kurumlara ve belediye personelime teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili