Advert

AK Parti'li Baş: "Sevdamız Köşk"

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Köşk Belediye Başkan aday adayı Yaşar Baş, Yaşam Alanı ve Kapalı Pazaryeri Projeleri'ni açıkladı.

AK Parti'li Baş:
AK Parti'li Baş: Ekspres Aydın
Advert

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Köşk Belediye Başkan aday adayı Yaşar Baş, Yaşam Alanı ve Kapalı Pazaryeri Projeleri'ni açıkladı. Sosyal ve hizmet belediyeciliği yapmayı planladıklarını belirten Baş,"Köşklü hemşehrilerimizin hizmetkarı olacağız" dedi. 

AK Parti'ye Köşk Belediye Başkan aday adaylığı için başvurmasının ardından, sahaya inen iş adamı Yaşar Baş, yerel seçimler için çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyor. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip talep ve sorunlarını dinleyen Baş, Köşk'ü şahlandırmak için ekibi ile birlikte hazırladığı projelerden ikisini daha açıkladı. 
"HİZMETKAR OLACAĞIZ" 
Köşk halkının hizmetkarı olacaklarını belirten Baş, "Bizim sevdamız Köşk. Belediye başkanlığı görevine de Köşklü hemşehrilerimizin hizmetkarı olmak için talip olduk. Hemşehrilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve kendilerini mutlu etmek için çok güzel projeler hazırladık. Projelerimizden ikisi, Yaşam Alanı ve Kapalı Pazaryeri’dir" diye konuştu. 
"SOSYAL VE HİZMET 
BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ" 

Yaşam Alanı Projesi’ni Soğukkuyu Mahallesi’nde, Kapalı Pazaryeri Projesi’ni de Çarşı Mahallesi’nde hayata geçireceklerini dile getiren Baş, "Yaşam Alanı Projemizi, 18 bin metrekare alan üzerinde yapacağız. Projemizde 2 adet yüzme havuzu, kafeler, aileler için mesire alanı, çocuklarımız için oyun alanları, gençlerimiz için futbol, voleybol ve basketbol sahaları, tenis kortları, yaşlılarımız için dinlenme tesisleri yer almakta. Mesire alanımız, yeşil alan ve piknik yerlerinden oluşmakta. Kapalı Pazaryeri Projemizi de 80 bin metrekare alan üzerinde hayata geçireceğiz. Pazaryerimiz tek katlı olacak, yanında da otopark yer alacak. Kent merkezimizden ve kırsal mahallelerimizden vatandaşlarımız pazaryerimize kolaylıkla ulaşabilecek. Pazaryerimizde vatandaşımızın her türlü ihtiyacını karşılayacağı dükkanlar bulunacak. Projelerimizden anlaşılacağı üzere biz, sosyal ve hizmet belediyeciliği yapacağız" dedi.

Yaşar Baş Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Köşk Belediye Başkan aday adayı Yaşar Baş
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili