Advert

KPSS DHBT Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı!

KPSS DHBT sınav giriş belgeleri yayımlandı. Binlerce adayı yakından ilgilendiren KPSS DHBT sınavı için ÖSYM sınav giriş belgelerini erişime açtı. 9 Aralık'ta gerçekleştirilecek olan KPSS DHBT sınav giriş belgeleri ÖSYM üzerinden sorgulanabilecek.

KPSS DHBT Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı!
KPSS DHBT Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı! Ekspres Aydın
Advert

KPSS DHBT sınav giriş belgeleri yayımlandı. Binlerce adayı yakından ilgilendiren KPSS DHBT sınavı için ÖSYM sınav giriş belgelerini erişime açtı. 9 Aralık'ta gerçekleştirilecek olan KPSS DHBT sınav giriş belgeleri ÖSYM üzerinden sorgulanabilecek.

Her sınavda olduğu gibi bu KPSS sınavında da 15 dakika kuralı geçerli olacak. Adaylar 10:00'dan sonra sınav salonlarına alınmayacak. İşte ÖSYM tarafından yapılan o duyuru:  "09 Aralık 2018 tarihinde uygulanacak olan 2018-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgesine ÖSYM’nin internet adresinden 30 Kasım 2018 tarihinde saat 10.00’dan itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir."

DİKKAT!

09 Aralık 2018 tarihinde uygulanacak olan 2018-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) için adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

Adaylar, fotoğrafsız nüfus cüzdanı ile sınava kesinlikle alınmayacaktır.

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYIN

Kpss Dhbt Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı ÖSYM KPSS DHBT Ekspres Aydın
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili